Svatba Csákové a Voneše: Tekla krev! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Svatba Csákové a Voneše: Tekla krev!

Novomanželský polibek před kostelem byl plný lásky i vášně.
Novomanželský polibek před kostelem byl plný lásky i vášně. (Aha! – Martin Hykl, David Kundrát)

Zpěvačka Ilona Csáková (40) včera po třech a půl letech vztahu řekla »ANO« otci svého dvouletého syna Daniela Radku Vonešovi (39). Ten jí poté navlékl prsten posázený diamanty a po církevním obřadu následovala veselka. Tu ale přerušilo zranění, kvůli němuž musela zasahovat i záchranka!

I tak si ale nevěsta Csáková nenechala zkazit náladu a vtipkovala i u knedlíčkové polévky. „Jsou to speciální afrodiziakální knedlíčky,“ těšila se na svatební noc nevěsta, která byla podle tradice i unesena...

Nejdelší půlhodina života

„Buď neodhadla, jak dlouho bude strojení trvat, anebo se rozmýšlí, jestli si mě vůbec vezme,“ smál se Voneš, který na svou nastávající čekal dlouhých 38 minut. Církevní obřad v kostele ve Vranově u Brna nakonec skončil až v 15.25.

Tatínek Csákovou přivedl k oltáři a také ji při předávání ženichovi vyprovodil polibkem. Vonešovi tak zážitek pokazil jen farář, který zaměnil jeho jméno Radek za Ondřej...

Nejvzácnější hosté: Gottovi

Mezi svatebními hosty byla i rodina Karla Gotta. Jeho žena Ivanka šla Csákové za svědka a jejich rozkošné dcerky Charlotta (5) a Nelly (3) se chopily role družiček. Při rozhazování okvětních lístků, kvůli jejichž shánění se manželé Gottovi opozdili, vypadaly v bělostných šatech jako andílci.

Největší slzy

Pláč a slzy jako hrách nepatřily jen novomanželce Iloně Csákové, která včera měla k slzám štěstí obrovský důvod. Tím, kdo hlasitě naříkal, byla malá Charlottka Gottová (5), která si svou družičkovskou povinnost na rozdíl od mladší sestřičky Nelly (3) vůbec neužila. Rozladilo ji dusné počasí a dlouhé čekání na obřad.

Nejdramatičtější chvíle

Krátce před pátou hodinou odpolední do penzionu Nebeský mlýn, kde svatební veselí probíhalo, přijela záchranná služba. Jeden z členů personálu restaurace, který svatební hosty obsluhoval, se totiž při otvírání láhve ošklivě pořezal o rozbité sklo a tekla krev! Záchranáři ale zranění ošetřili na místě a veselka mohla nerušeně pokračovat.

Největší drdol

Retro účesem v podobě obřího natupírovaného drdolu se mohla pochlubit Monika Absolonová, která v tomto duchu zvolila i černé průsvitné šaty. S nevěstou Csákovou je pojí dlouholeté přátelství, alternovaly se spolu například i v muzikálu Kleopatra, kde ztvárnily hlavní roli egyptské královny. Absolonovou doprovázel přítel Vratislav Janda.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.