Showbyznys ovládly krabičky, Basiková má dole už 11 kilo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Showbyznys ovládly krabičky, Basiková má dole už 11 kilo!

Bára na své postavě zamakala.
Bára na své postavě zamakala. (marek pátek, martin hykl)

Poté, co si zpěvačka Bára Basiková na dovolené v Řecku komplikovaně zlomila nohu, podstoupila několik operací a byla nějaký čas připoutána i na invalidní vozík, přibrala 13 kilogramů...

Od konce loňského roku na sobě ale začala makat. Jenže jen pohyb, a navíc omezený rekonvalescencí, nestačí. Proto musela Bára výrazně upravit i jídelníček a naučit se jíst pravidelně, což není při jejím rytmu života nic lehkého.

„Petr Kolář mi poradil abc dietu, takže mi každý den ráno přiveze kurýr v krabičkách jídlo na celý den, které vybírá jeden z nejlepších výživových poradců Petr Fořt a já tak nemusím přemýšlet co jíst, nebo co uvařit,“ chválí si nový styl stravování trojnásobná máma Basiková.Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Už teď má dole celých jedenáct kilogramů. „Chtěla bych dostat ještě tak tři kila dolů, ale už teď jsem spokojená. Ve dvaceti jsem dva dny nejedla a šlo to dolů samo. Teď je shazování kil běh na dlouhou trať. V mém věku už je shodit každé kilo pořádný boj. Momentálně se skvěle cítím a to je nejdůležitější," dodala osmačtyřicetiletá zpěvačka.

A rozhodně není jediná, kdo v showbyznysu tento druh diety drží. Krabičkovou dietu drží i Magda Malá, Daniel Hůlka, manželé Přeučilovi nebo Michal David.Přečtěte si
lejdynka
30. 3. 2011 • 15:02

V Praze stojí na měsíc 8 880,- to je opravdu jen pro někoho. Docela by mě zajímalo, co jí její rodina a hlavně ten malý, tomu taky dává jídlo z krabiček? Dá to trochu práce, ale protože zrovna také hubnu, jídlo si do práce připravuju do krabiček sama, vymyslím jídelník, znamená to vařit a nakupovat a přemýšlet nad tím, ale funguje to úplně stejně, jen holt nesmíte už sníst nic dalšího.

biginek
30. 3. 2011 • 14:37

www.dietaprome.cz

opportunity
30. 3. 2011 • 13:22

pavlamila
30. 3. 2011 • 12:47

Ano, tato krabičková dieta je super-ale nepíšete, kolik stojí a obyčejný člověk, který má průměrný plat a musí vařit i pro rodinu si to asi nebude moct dopřát. Takže, nám ostatním zbývá pohyb a nežrat!!!

mirunkas
30. 3. 2011 • 11:44

Vzdyť je strašně strhaná, normální stařena, na první fotce je v obličeji daleko hezčí a mladší, i když byla víc při těle.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.