Stropnická končí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. ledna 2022

Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona

Stropnická končí

Anna Stropnická si od seriálu načas odpočine.
Anna Stropnická si od seriálu načas odpočine. (TV Nova)

Všichni, kdo si v seriálu Ordinace v růžové zahradě oblíbili sympatickou Aničku Fryntovou, kterou hraje dcera Martina Stropnického (54) Anna (22), mají smůlu!

Herečka totiž v oblíbeném seriálu co nevidět skončí a její návrat je zatím v nedohlednu.

„Není to tak dlouho, co jsem točila obraz, ve kterém se loučím s tátou a jedu do Prahy. Když jsme to už točili asi podesáté, došlo mi, že odjezd do Prahy znamená, že si teď od seriálu budu muset odpočinout...“ posteskla si mladá herečka.

V seriálu se totiž zamilovala do svého šéfa, charismatického ředitele nemocnice v podání Jana Kanyzy, který ale lásku nebral zdaleka tak vážně jako ona, a záhy ji odkopl. Je nasnadě, že Anička už jeho sekretářku dál dělat nemůže...

„Budu se teď více věnovat škole, jsem v posledním ročníku, a hostuji v divadle v Mladé Boleslavi. Možná budu studovat, chtěla bych se totiž přihlásit ke studiu estetiky,“ nechala se slyšet Stropnická, která bude brzy končit studium Vyšší odborné školy herecké.

Autor:  vlk

Přečtěte si
nitram55
10. 3. 2011 • 02:54

Ja si osobne myslim , ze cely serial je mimo realitu. Kazdy spi s kazdym a zrovna scenar tehle mlade herecce byl napsan spatne , udelali z ni Sarku Vankovou (ta je taky na stary chlapi)

hejhej
9. 3. 2011 • 13:09

je sympatická,byl na ni hezký pohled.Měli zrušit Štěpánovou.Nevím,kde někdo viděl v nemocnici vrchní sestru takhle hloupou a střelenou.Úplně se ta její postava vymyká realitě.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.