Heidi Janků: Kdo je ten fešák po jejím boku? | Ahaonline.cz

Heidi Janků: Kdo je ten fešák po jejím boku?

Heidi Janků zazpívala Liborovi Petrů k padesátinám a jeho nové desce ke křtinám. (Dan Zavoral)

Zpěvačka Heidi Janků vypadá i v sedmačtyřiceti pořád skvěle. Není proto divu, že se okolo ní stále točí spousta mužů.

A výjimkou není ani imitátor, herec a zpěvák Libor Petrů. Ten si Heidi pozval na oslavu svých padesátin, kde také pokřtil své zbrusu nové cédéčko Každému svíce dohoří. Desce ke zrodu a umělci k půlstoletému jubileu popřáli také Jana Švandová, Marcela Holanová nebo Luděk Sobota.

Jak ale prozradil sám Libor Petrů, oslavy se protáhly do dalšího dne, kdy přišel na řadu sport. „Pokračovaly fotbalovým zápasem mezi Arabela teamem a starou gardou FC Kameničky. Zápas skončil remízou 3 : 3," povzdechl si Petrů, který si zahrál v obou družstvech.

Na první poločas ho hostil tým Arabela, za něž dal také ukázkový gól. V druhém poločase, kdy hrál v dresu Kameniček už však míč do branky nedopravil. „Nedali mi příležitost, jsou to pěkní šmejdi,“ ulevil si v legraci oslavenec.

Liborovi popřály vedle dalších i Jana Švandová a Marcela Holanová.

Oslavovalo se i druhý den na fotbalovém hřišti.

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.