Jiřina Bohdalová zítra oslaví 79. narozeniny! Mohla by nahradit Pohlreicha?! »Ano, šéfová!« – to by byl hit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Jiřina Bohdalová zítra oslaví 79. narozeniny! Mohla by nahradit Pohlreicha?! »Ano, šéfová!« – to by byl hit!

Vaření se herecká legenda věnovala i v programu České televize Dobrá rada nad zlato.
Vaření se herecká legenda věnovala i v programu České televize Dobrá rada nad zlato. (Aha! – P. Novotný, M. Pátek, Profi media.cz, ČT, ara)

I přes nával práce se Nedělnímu Aha! podařilo neuvěřitelné. Fenomenální česká herečka Jiřina Bohdalová, která zítra slaví 79. narozeniny, pro vás připravila kuchařku svých oblíbených receptů. „Jsem ráda za společnou spolupráci,“ říká legenda fi lmového plátna. Její kuchařky, kterých včetně té naší vyšlo do této chvíle osm, mají doma tisíce Čechů. I řada slavných osobností jako třeba herec Jiří Krampol (71) nebo bavič Petr Novotný (62). Oni a mnoho dalších nedají na Jiřininy recepty dopustit. Dokonce si myslí, že by Jiřinka mohla z Primy »vyšoupnout« kuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Máte jedinečnou možnost. Jako přílohu Nedělního Aha! dnes najdete hereččinu kuchařku »Mé oblíbené recepty!«, která obsahuje rady, jak si uvařit 23 dobrot – slaných i sladkých, masitých i zeleninových. Tak dobrou chuť...

Vůbec první kuchařku začala Jiřina Bohdalová psát za minulého režimu. „Vedla mě k tomu nejen touha po poznání kuchyní mých přátel, ale také skutečnost, že žádné z tehdejších nakladatelství nechtělo zařadit do plánů knížku mých vzpomínek. Tak jsem si tenkrát řekla: Natřu vám to jinak,“ prozradila nám slavná herečka. První kuchařka Hádej, kam půjdeme na večeři vyšla nakonec až těsně po revoluci. „Lámala rekordy v prodejnosti, stejně jako další knihy Hádej, kam půjdeme na oběd a Hádej, kam půjdeme na flám,“ vzpomíná Jiřina Bohdalová. Všechny tyto knihy napsala se svojí kamarádkou, novinářkou Slávkou Kopeckou.

Co říkáte na Jiřinino kuchařské umění?

Kliknutím zvětšete

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.