Gottova dcera je kabrňák: Vsadila veškerý majetek! Karle, víš o tom? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Gottova dcera je kabrňák: Vsadila veškerý majetek! Karle, víš o tom?

PRAHA – Dcera zpěváka Karla Gotta (68) Lucie (20), která si na začátku června v Jílovém vzala svého přítele Jana Kovaříka (28), nepodepsala předmanželskou smlouvu! „Před svatbou bylo tolik zařizování, že jsme to prostě nestihli,“ přiznala deníku Aha! Lucie Gottová – Kovaříková.


Ta tak na svou lásku vsadila svůj veškerý majetek. Lucie přitom zdědí část ohromného dědictví po slavném otci. Co neexistence předmanželské smlouvy bude v případě rozpadu manželství Gottovy dcery znamenat? Má se Mistr bát o osud obřího dědictví, které po něm jednou zůstane?

„Nevím, jak jste se to dozvěděli. Ale nebudu vám tvrdit, že předmanželskou smlouvu máme, když to tak není,“ přiznala nám zaskočená Lucie Gottová – Kovaříková. „Smlouvu jsme uzavřít chtěli, přišel s tím sám Honza, protože tím chtěl vyvrátit všechny pomluvy, že si mne snad bere pro peníze. Jenže před svatbou bylo tolik zařizování, že jsme to nakonec nestihli,“ říká Lucie. Co pro ní, jednu z budoucích dědiček ohromného majetku Karla Gotta, neexistence smlouvy může znamenat?

„Byt, který jsem dostala od táty je psaný na mě, takže ten mi zůstane i v případě rozvodu. Navíc dělení majetku při rozvodu se také nevztahuje na majetek, který jeden z partnerů získal díky dědictví, takže v podstatě by ta smlouva byla i zbytečná. Kliknutím zvětšeteV případě rozvodu bychom si totiž na půl dělili jen majetek, který vznikl v době manželství,“ vysvětluje Gottová – Kovaříková, že peníze z dědictví po otci jí zůstanou, i když manželství zkrachuje. „Doufám, že už je z toho jasné, že si mne Honza nebral kvůli penězům. Oba nás takové spekulace uráží,“ dodává Lucie. A ví o neexistenci předsvatební smlouvy své dcery i Gott? „Ano, táta o tom ví,“ tvrdí novomanželka. Otec by jí ovšem skutečnost, že nepodepsala předmanželskou smlouvu, mohl vyčítat jen stěží. Sám se totiž po sňatku s Ivankou Macháčkovou přiznal, že takovou smlouvu nepodepsal, protože mu to přijde neromantické.


Autor: JOSEF KOUKOLÍČEK, PETR MACEK
Foto Aha! – Petr Novotný

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.