Kateřina Brožová: Smrt staršího bratra, neexistovala léčba
„Už se těším, jak půjdu rybařit. Kdysi mě k tomu přivedl můj tatínek, který mě odmalička učil milovat přírodu," raduje se z nastupujícího jara Kateřina Brožová.
„Předával mi takové ty klučičí záliby. Mým rodičům totiž zemřel půlroční chlapeček, můj starší bratr, kterého jsem nikdy bohužel neměla šanci poznat. Těžce onemocněl a tenkrát se to nedalo vyléčit. A tak jsem vlastně trochu přebrala roli toho kluka v rodině. Pro mě ale rybaření nikdy nebylo loveckou vášní, protože já jsem taková zachránkyně všeho živého," odtajnila na iDnes.cz.smutnou událost v rodině Kateřina, které aktuálně dělá největší radost její půvabná dceruška.
Přiznání Kateřiny Brožové: Odchod dcery těžce nese!
„Mým největším štěstím je moje třiadvacetiletá dcera Kateřina. Když jí byly dva roky, přežila jsem těžkou autonehodu. Dostala jsem smyk na jarním sněhovém poprašku a zlomila si dva krční obratle. A jsem přesvědčena o tom, že mě tu osud nechal pro ni. Kateřina je velká milovnice zvířat jako já. Chováme spolu koně, ona je i trénuje a jezdí parkur. A do toho studuje v Praze na VŠE. Nedávno jsme i s jejím tatínkem oslavili její promoci, získala bakalářský titul a moc jsme si to všichni užili," pěje Brožová ódy na šikovného potomka.
Kateřina Brožová v Kápni božskou: Kde už nikdy nebude nakupovat!