Felix Slováček a vyřizování dluhů: Zásah policie a pak... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 14. července 2025

Svátek slaví Karolína, zítra Jindřich

Felix Slováček a vyřizování dluhů: Zásah policie a pak...

Felix Slováček s Ondřejem Provazníkem.
Felix Slováček s Ondřejem Provazníkem. (M. Pátek, archiv)

Felix Slováček (81) se rozhodl, že ukončí spolupráci s Ondřejem Provazníkem (28), který zpívá Gottovy hity. Poslední kapkou bylo, když si pro něj po koncertě přišla policie!

„Koncert byl objednán a dopředu zaplacen přes agenturu, když komunikace byla přes pana Provazníka, od března 2024. Pan Provazník dva dny před koncertem nekomunikoval a dělal mrtvého brouka,“ stěžoval si pořadatel koncertu Andy Andrš. Provazník se Slováčkem nakonec dorazili, avšak bez Felixova orchestru.

Slováček slaví 80: Rozhovor o Dádě, zdraví i kolegovi s hlasem Gotta!

Video se připravuje ...

„Ondřej inkasoval dopředu peníze a nikomu nic nedal. Nedivím se orchestru, že nechtěl hrát zdarma. Já jsem se do Havlovic dostavil jen proto, že jsem byl na plakátě a nechtěl jsem ostudu,“ prohlásil naštvaný Slováček.

Další ránu ten večer dostal po koncertě. „Bylo mi sděleno, že si pro Provazníka přišli dva pánové od policie,“ prozradil Felix. „To je přece ostuda! Napůjčoval si peníze, které nevrací, a nebere telefony,“ konstatoval. „Dělá ostudu sobě, mně i Karlovi Gottovi, a to nedovolím! Je šíleně nespolehlivý! Na druhou stranu je nejlepší interpret Gottových písní, kterého máme, a mně se s ním pracuje skvěle,“ přemítal Felix a souhlasil, že se s ním ještě setká, vyslyší ho a sdělí mu jasně podmínky, za kterých je ochoten to s ním naposledy zkusit.

Felix Slováček: U koho v dekoltu se topil Felix Slováček?

Video se připravuje ...

Ondřej: Nemůžu za to

„Do datové schránky mi přišla zpráva, že jsem někam předvolaný. Nepodíval jsem se do ní a nikam jsem nešel. Tak si zjistili, kde mě najdou, a přišli si pro mě do Havlovic,“ řekl deníku Aha! Provazník. Proč nezaplatil Slováčkovu orchestru? „Já za to nemůžu. Už jsem vyhodil všechny lidi, kteří mě takzvaně zastupovali. Budu sjednávat všechno sám a honoráře půjdou přes pana Slováčka,“ sliboval zpěvák.



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry