Bočanová vytočená do běla! Jde také o Márinku
Když se jí něco nelíbí, tak to taky řekne! Herečka Mahulena Bočanová (57) opět nestačí kroutit hlavou nad lidskou ignorací.
Ani v zahraničí nemá klid. Herečka vyrazila na oblíbený ostrov Tenerife. Utekla sice zimě, lidské hlouposti však nikoli. Na svém instagramovém profilu si proto již tradičně postěžovala a svým sledujícím se svěřila s problémem, který jí drásá nervy.
Mahulena Bočanová poprvé o vztahu s podnikatelem: Poslal fotku a zamilovala se!
„Ručníky. Ručníčkáři. Nedělejte to. Nedávejte si ručníky na lehátka, jsme lidi,“ vzkazuje těm, kteří mají potřebu si zamlouvat lehátka na pláži tak, že přes ně hodí svůj ručník, aby na něj už nemohl nikdo jiný. V mnoha případech jde ale o sobecké vyznačení území, na kterém se osoba mnohdy ani tak dlouho neohřeje, což herečku vytáčí.
„Jak si může někdo v sedm ráno strkat ručník na lehátko, kam pak stejně ani nepřijde?“ nechápe Bočanová, kterou podobné tendence lidí umí vytočit doběla. „To je taková neúcta, to je takový debilní zvyk! A neděláme to jenom my Češi, dělají to všichni. Ale dělají to jen hloupí lidé,“ má jasno Mahulena, která se rozhodla nad takovými rekreanty vyzrát.
Patrasová a Slováček na společné tiskové konferenci: Hádka kvůli pití a Aničce
„Teď to udělám tak, že když tam budou tihleti dementi, tak si jim sedneme s Máňou pod nohy. A pustím jí tam na mobilu na plný pecky Dádu Patrasovou, ať si tam skáče, kýve se a dělá bordel,“ dodala naštvaná Bočanová, která si jinak užívá dovolenou se svou dcerou Marinou. Nebojí se s ní ale vyrazit proti těm, kteří neumí brát ohledy.