Bohdalová 6 dní po otravě zkaženým masem: Tajný odchod ze špitálu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 23. července 2025

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Bohdalová 6 dní po otravě zkaženým masem: Tajný odchod ze špitálu!

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová (Blesk:Daniel Černovský)

Po 6 dnech mohla konečně opustit nemocniční lůžko. Jiřina Bohdalová (93) se potají vytratila z Nemocnice Na Homolce, kde jí minulý týden po otravě jídlem zachránili život. V pondělí herečka vyhrála svůj boj o propuštění. Nadšeně odjela domů do Hostivaře.

Ze špatně tepelně upraveného masa dostala bakterie Yersinia, bylo jí zle a potřebovala okamžitě pomoc. Bojovala o život. Pod taktovkou profesora Petra Neužila (62) se ale již plně zotavila. Deník Aha! byl u toho, když pro ni přijel řidič a odvezl ji konečně domů. Byl to vytoužený návrat a slavná Nesmrtelná teta se moc těšila na klid svého domova.

„Jiřinku jsme propustili do domácího pobytu,“ prozradil její ošetřující lékař a věhlasný kardiolog prof. Petr Neužil (62). „Je nyní ve vynikajícím stavu, v dobré kondici a taky v dobré náladě. Bude k nám dál docházet na ambulantní ošetření,“ ujistil Aha! profesor Neužil.

Vojtěch Staš - Janeček 80

Video se připravuje ...

Poslední zápas Amfory prošvihla: Zastoupila ji Zelenková...

Poslední zápas fotbalové Amfory, jejíž členkou je už 35 let, již ale Jiřina Bohdalová coby čestná výkopářka nestihla. V sobotu ji na hřišti ve Vrbičanech na Kladensku zastoupila zpěvačka a kamarádka Jitka Zelenková (74). Na velkou fotbalovou slávu se přišlo do malé obce podívat na 1400 diváků. Zpočátku hřiště ovládli domácí a vedli 2:0. Olympijská oštěpařka Bára Špotáková (43) trochu posmutněla, když se jí nepodařilo proměnit penaltu. Jenže ve druhém poločase se vše změnilo. I Bára dala parádní gól a fotbalová derniéra Amfory skončila plichtou 4:4. V průběhu zápasu došlo i na dvoje významné kulatiny. Zpěvák Standa Hložek měl sedmdesátiny a herec Sagvan Tofi oslavit šedesátiny. Amfora také přivítala miliontého diváka, který její utkání sleduje již 20 let.

Miloš Zeman poslal prostřednictvím Blesku vzkaz Jiřině Bohdalové.

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry