Soukromí Aleca Baldwina: Reality show se 7 dětmi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Soukromí Aleca Baldwina: Reality show se 7 dětmi!

Alec a Hilaria Baldwinovi spolu mají sedm dětí. Herec má ještě dceru Ireland z manželství s Kim Basingerovou.
Alec a Hilaria Baldwinovi spolu mají sedm dětí. Herec má ještě dceru Ireland z manželství s Kim Basingerovou. (profimedia.cz)

Jste milovníky rodinných reality show? Baví vás hltat osudy miliardářské dynastie Kardashianových, nahlédnout do »rockové « kuchyně Osbourneových nebo omrknout, jak akční je ve skutečnosti život u Stalloneových?

Tak to si na seznam pro rok 2025 připište novou sondu do soukromí hvězd – do éteru vtrhnou Baldwinovi! Americký herec Alec Baldwin (66) a jeho manželka Hilaria (40) totiž na Instagramu oznámili zbrusu novou show z jejich chaotické domácnosti, kterou zmítá armáda sedmi zdivočelých ratolestí! „Zveme vás do našeho domova, abyste zažili úspěchy i nezdary, hezké, ošklivé, divoké i bláznivé chvíle,“ zve Alec v upoutáv ce americké kabelovky TLC, která dětský »teror« dokresluje.

Jak došlo k výstřelu Aleca Baldwina? Podívejte se na animaci nehody!

Video se připravuje ...

Pozvánka přichází překvapivě v době, kdy bude Alec před soudem čelit obvinění z neúmyslného zabití kameramanky Halyny Hutchinsové (†42) přímo na place při natáčení jeho filmu Rust v roce 2021. Proto to taky schytává. „Copak? Potřebujete další prachy na advokáty?!“ strefují se do něj anonymové.

A má ještě osmé dítě!

Alec Baldwin je otcem dokonce osminásobným, nejstarší dceru Ireland (28), modelku a herečku, má z prvního manželství s herečkou Kim Basingerovou (70). Sám Alec je pak ze šesti dětí, známí jsou jeho bratři Daniel (63), William (61) a Stephen (58), kteří jsou rovněž herci.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.