Grossové stěhování z vily za 70 milionů: Co prozradil list vlastnictví? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Grossové stěhování z vily za 70 milionů: Co prozradil list vlastnictví?

Šárka Grossová: Prodej vily je konce
Šárka Grossová: Prodej vily je konce (archiv Blesku)

Před několika měsíci se vdova po exministrovi Stanislavu Grossovi (†45) svěřila, že musí opustit honosné sídlo v lukrativní lokalitě nedaleko pražského Smíchova. Vilu, kterou Šárka s manželem vybudovala v době jeho největšího politického boomu, dala do prodeje s cenou 70 milionů. Nabídka však už není aktivní.

„Exkluzivně nabízíme luxusní vilu 6+1 s vnitřním bazénem a zahradou o výměře 1426 m2 v klidné části Slivence. Vila nabízí příjemné bydlení ve dvou nadzemních podlažích s celkovou užitnou plochou 518,4 m2 a je orientována na jižní stranu s výhledem do přírody,“ lákal zprostředkovatel prodeje ještě na konci listopadu minulého roku. Nemovitost s odhadní cenou okolo 70 milionů však z nabídky realitní kanceláře nyní zmizela. 

Vdova po Grossovi (†45) Šárka: Zvrat v prodeji vily za 70 milionů!

Video se připravuje ...

„Asi si málokdo dokáže představit, jak je náročné takový dům financovat, a proto je nutné ho prodat,“ avizovala ještě nedávno Grossová. Připomněla však, že s cenou dolů jít rozhodně nedhodlá.

Nového majitele vila patrně nenašla, v katastru je totiž jako výhradní majtelka uvedena právě vdova po expremiérovi. Je tedy pravděpodobné, že si s dcerou Denisou dům nechaly napůl, o čemž ostatně uvažovaly už v době prodeje. Natálie se od bydlení v domě, kde vyrostla distancovala, podle informací Expresu žije v bytě v pražských Hlupočepích. 

Natálie Grossová o Krampolovi: Kdy to dali s Jirkou dohromady?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jan Olšánek
13. 6. 2024 • 20:06

A co 300 melounů? 🙄😃

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.