Veselka s překvapením: Z nevěsty se vyloupl chlap! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Veselka s překvapením: Z nevěsty se vyloupl chlap!

Po svatbě doma nadále nosila nikáb.
Po svatbě doma nadále nosila nikáb. (Foto Instagram)

Byla to láska jako trám, jenže... Ve skutečnosti se muži z Jávy sňatek s vyvolenou Adindou (26) stal noční můrou! Dvanáct dnů po svatbě zjistil, že jeho nevěsta je ve skutečnosti muž!

Mladík (26) z indonéského ostrova Jáva se seznámil se svou vyvolenou na Instagramu. Pak se začal s Adindou Kanza (26) scházet osobně, ale nikdy nespatřil její tvář, která byla vždy pečlivě zahalená tradičním muslimským nikábem. To ovšem láskou poblázněnému mladíkovi nezabránilo ve svatbě s jeho vyvolenou.

Jenže chyba lávky, dvanáct dní po obřadu přišlo vystřízlivění, když zjistil, že... Jeho žena je muž! Neuvěřitelnou historku řešila i policie. Všichni byli zvědaví, jak to, že zaláskovaný jinoch celý rok nepoznal, s kým vlastně randí. Na obhajobu milovníka lze uvést, že láska je slepá a jeho »přítelkyně « byla mistryní převleků. Hotová Adina Mandlová z filmu Holka nebo kluk?

Nevěsta je ve skutečnosti muž.

„Když se podíváte na svatební fotografie, vypadá skutečně jako žena, zejména když se nalíčí. A má jemný a dost vysoký hlas, takže vůbec nevzniklo podezření, že to není žena,“ uvedla policie. Navíc mladý ženich považoval partnerčino zahalení za znamení její oddanosti Alláhovi. Dalším krycím manévrem byl malý obřad u manžela doma – Adinda tvrdila, že už nemá žádnou rodinu, jako věno po rodičích prý ženichovi ukázala 5 gramů zlata… Vykutálenou nevěstu policie nakonec zatkla a hrozí jí 4 roky basy. Jako motiv sňatkový podvodník uvedl, že se chtěl zmocnit majetku novomanželovy rodiny.

Intimnostem se vyhýbala!

Novomanžel začal ženu podezřívat, protože se i po svatbě vyhýbala intimnostem. Výmluvy na menstruaci nebo že se necítí dobře, u něj nezabraly. Tak začal jednat a 12 dní po svatbě vypátral její bývalou adresu – tam překvapivě našel nevěstiny nic netušící rodiče těšící se dobrému zdraví. Ti mu prozradili, že Adinda je jejich syn, který v roce 2020 našel zálibu v převlékání se za ženu!

Přečtěte si
Chocho Loušek
16. 6. 2024 • 19:55

No on taky ženich nepobral moc na inteligenci.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.