Konec herečky Babčákové: Zbrusu nová profese! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Babčáková oznámila konec a dala výpověď

Simona Babčáková
Simona Babčáková (Marek Pátek)

„Rozhodnutí ve mně zrálo čtyři roky, byl to vědomý proces. Skládala jsem si vše postupně, ten přechod vnímám jako plynulý a přirozený," obhajuje pro mnohé nečekanou výpověď v divadle jednapadesátiletá herečka. Co se děje?

„Doba covidová mi ukázala, jak nevýhodná a neperspektivní pro mě herecká práce za stávajících pracovních podmínek je. Představila jsem si samu sebe za deset let, a byl to smutný pohled. Přišlo mi škoda, aby tak vtipný a fajn člověk, jímž se cítím být, skončil jako zahořklá bába. A uvědomila jsem si, že buď změnu udělám teď, dokud na ni mám sílu a koule, nebo budu už jen obětí svého strachu z nejistoty," zdůvodnila své rozhodnutí Simona Babčáková v Deníku.cz. 

Podívejte se na obrovské tetování Simony Babčákové z Comebacku

Video se připravuje ...

„Myslím, že jsem k pedagogické činnosti jistým způsobem inklinovala od dětství. Nevyhovoval mi způsob vzdělávání na základní ani na střední škole. Připadal mi nelogický, šel proti smyslu věci, proti tomu, co je reálné a možné. Mám na to terminus technicus: nárokování nemožného. Později jsem během svého sebevzdělávání, sebepoznávání a v rámci učení improvizace zjistila, že je mi v předávání informací dobře," překvapuje hvězda Comebacku, která se aktuálně našla v pozici lektorky a nabízí přednášky o komunikaci a prevenci syndromu vyhoření. Sama ho prý zažila na vlastní kůži: „Nemohla bych přednášet nebo lektorovat o něčem, co nemám z vlastní zkušenosti, takže ano, vyhořela jsem. Dokonce několikrát!" 

Rozchod Babčákové se snoubencem! 

Video se připravuje ...Přečtěte si
stoura
27. 5. 2024 • 12:29

Odpovídající vzdělání nemusí mít ani politici, několik jich mělo i VŠ v Plzni, z minulých vlád tam byl dokonce i JUDr, našli by se další z minulých vlád a v té současné? Elektrikář, traktorista, prodavačka mobilů a další kteří to vedou tak, jak to vedou

Lapazul
22. 5. 2024 • 16:40

By mohla hrát z fleku pokračování pohádky od Wericha Tři veteráni, evidentně snědla jablka z Frňákovníku.

DD22
22. 5. 2024 • 14:44

Spíš by se uplatnila někde v zemědělství...tím rozkošným nosánkem by mohla okopávat brambory.🥔

AHel
22. 5. 2024 • 13:31

Neuvěřitelná narcis­tka.­..kou­čink­...a­si jí přeskočilo.

Jindřich Bílek
22. 5. 2024 • 13:20

Komedianti vzdělání mít nemusí, oni mají dar od Boha a stačí jim jen lézt do zadku premiérovi nebo prezidentovi. 😁😁

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.