Nejhorší noční můra Jandové: Je to strašné, příšerné | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Nejhorší noční můra Jandové: Je to strašné, příšerné

Marta Jandová s manželem a dcerou Maruškou
Marta Jandová s manželem a dcerou Maruškou (Instagram)

„Máme pravidlo, že se před dcerou nehádáme o ní ani o její výchově. Ano, občas to ulítne. Teď, když už začíná jít do puberty, má občas momenty, že je buď hrozně smutná, nebo hrozně naštvaná, a bouchne dveřmi," práskla Marta Jandová na desetiletou dceru Marii. Jedním dechem přitom zmínila také strach o její budoucnost!

„Asi nejvíc se bojím doby, kdy začne obíhat diskotéky, jestli se to vůbec ještě dělá. Mám pocit, že dnes chodí mladí spíš do klubů, barů a tak. Už ani ne tancovat. Bojím se alkoholu, mám strach z drog, aby se mi s ní něco nestalo. Jasně že vím, že se jednoho dne napije, ale obávám se, aby toho někdo nezneužil," přiznává Marta Jandová (50) obavy o milovanou dceru. 

Petr Janda s o 40 let mladší Alicí: Investice do manželky se vyplatila!

Video se připravuje ...

„Je to strašné, ale odmalička s ní o tom negativním mluvíme. Potkali jsme jednoho feťáka… příšerné! Maruška se hrozně polekala a od té doby, vždycky když se bavíme o drogách, na toho člověka myslí. Možná jsem za to setkání vděčná, třeba díky tomu v budoucnosti, když už něco zkusí, tak s mírou. Každopádně doufám v to, že tohle nebude chtít vůbec," doufá v "lepší příští" zpěvačka v Deníku.cz.

Marta Jandová na premiéře svého táty: Hádáme se jako koně!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.