Čerstvý otec Kramár dostal na frak: BRUTÁLNÍ URÁŽKY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Čerstvý otec Kramár dostal na frak: BRUTÁLNÍ URÁŽKY

Maroš Kramár se raduje ze čtvrtého dítěte!
Maroš Kramár se raduje ze čtvrtého dítěte! (FTV Prima, Profimedia)

Slovenský herec Maroš Kramár (64) se před pár dny stal čtyřnásobným tatínkem. Jeho přítelkyně Ina Oravcová (38) přivedla na svět dceru Riju. Herec je štěstím bez sebe. Radost mu ale možná trochu kazí urážlivé komentáře...

Kramárovi s Inou se podařilo těhotenství tajit celých devět měsíců. Světu tuto novinu oznámil až poté, co bya jeho dcerka na světě. „Je to zázrak přírody. Stalo se to znovu. Už počtvrté v mém životě. Je to nádherná věc. Je to soukromá věc. Jsme velmi šťastní. Moje děti jsou také šťastné. Moje dcera dostala jméno Rija. Znamená to naděje. Protože naděje umírá poslední,“ pronesl hrdý tatínek pro Čas.sk. Některé jedince ale doslova rozzuřilo, že si Kramár „upekl“ další dítě ve svém téměř důchodovém věku.

Maroš Kramár o sexistické kauze s maskérkou i tučné pokutě! Dnes v 7 pádech Honzy Dědka

Video se připravuje ...

„V jeho věku by si měl užívat vnoučat. Za mě jako za chlapa je to nezodpovědné vůči tomu narozenému děťátku, může se stát, že až to bud nejvíc potřebovat, otec už tu nebude,“ napsal pan Jaroslav ve veřejné internetové diskuzi. „Není problém udělat si děti i v osmdesáti letech, jen je problém je pak vychovat a dožít se i jejich vnoučat, ale to tito šťastlivci nechápou. Jen se chlubí, že se jim ještě postaví,“ stojí v dalším nehezkém komentáři, který už zachází za pomyslnou hranici slušnosti.

Samozřejmě se objevili i tací, kteří se herce zastali. „Co je na tom, že má dítě ve starším věku. Vždyť mu ho nikdo živit nebude. Ať jsou jen všichni zdraví, aby si dcerku co nejdéle užili. Přejme mu to,“ napsal jeden z Kramárových fanoušků a nebyl jediný. Naštěstí ještě na světě existují lidé, kteří ostatním přejí jen to nejlepší a nesoudí je za jejich životní rozhodnutí.

Libor Bouček popsal porod dcery! A omluva personálu z nemocnice

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.