Leová musela z Prahy: Smutný důvod stěhování | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Leová musela z Prahy: Smutný důvod stěhování

Monika Leová s rodinou
Monika Leová s rodinou (Foto pro Aha! – Kateřina Nováková)

Krásná moderátorka Monika Leová (31) si momentálně naplno užívá své maminkovské role. Společně s dcerkou Miou a partnerem Martinem Košínem bydleli ještě do nedávna v Praze. Nyní se ale rodinka přestěhovala do Moničiny rodné vesnice.

Není tajemstvím, že bydlení v Praze je čím dál tím víc nákladné. Pocítila to nejspíš i sama Leová, která se nakonec rozhodla hlavní město opustit, aby s rodinou mohli více šetřit. Společně se odstěhovali do rodinného domečku u Chocně, kde Monika vyrůstala. „Náklady jsou mnohem nižší a hezky se šetří třeba na auto nebo vlastní bydlení," prozradila moderátorka pro Super.cz.

Monika Leová s manželem v Tatrách: Druhé miminko na cestě? 

Video se připravuje ...

Její partner si ale i tak postěžoval na vzrůstající ceny energií. „Máme elektrický kotel, elektřinou topíme, tak už se těšíme na fakturu," dodal Martin. Jinak si ale nemají na co stěžovat. „Já jsem spokojená. Tím, že jsme na vesnici oba vyrůstali, je nám to blízké, máme tam super zázemí, zahradu, všude kolem příbuzné. V Praze bych byla dost sama," dodala na závěr Leová.

Monika Leová ukázala více generační bydlení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.