Libuška Šafránková a Pavel Landovský - Popelko, zaplať mi sexem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Libuška Šafránková a Pavel Landovský - Popelko, zaplať mi sexem!

Libuše Šafránková
Libuše Šafránková (Dalibor Puchta, Martin Hykl, archiv)

PRAHA – Herec Josef Abrhám (68) před lety pěkně převezl a naštval svého kolegu Pavla Landovského (70)! Důvodem tehdy byla krásná Libuše Šafránková (54), představitelka slavné Popelky a dodnes jeho partnerka.

..

„Sehnal jsem tehdy Libušce byt, protože se furt trmácela po nějakých podnájmech a já to navíc s těma ženskejma na národních výborech uměl. A co myslíte, že se stalo? Abrhám, zmetek jeden, se tam k ní hned nastěhoval,“ vzpomíná nyní už s humorem Landovský na to, jak ho Abrhám v boji o Šafránkovou porazil. A Landovský, který byl už tehdy pořádným proutníkem, si tak musel nechat zajít chuť na sex s krásnou Popelkou. „Pak jsem na něj (Abrháma – pozn. aut.) kvůli tomu vždycky volal, že by mi měl platit nájem,“ dodal v Magazínu MF Dnes Landovský.

Ovšem vztah Abrháma a Šafránkové před lety nezkřížil plány jen Landovskému. Pořádně ležel a stále ještě leží v žaludku i zpěvačce Nadě Urbánkové (69). Tu totiž Abrhám kvůli Šafránkové za dramatických okolností po osmi letech opustil. A Urbánková to dodnes své sokyni v lásce neodpustila. „Pepa to s ní táhl dva roky a zároveň byl i se mnou. Všichni to věděli, akorát já byla slepá. Nakonec to moje kadeřnice nevydržela a řekla mi o jejich vztahu pravdu,“ stěžuje si Urbánková. „Pepa byl mojí životní láskou,“ dodnes lituje ztráty Abrháma zpěvačka Urbánková.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.