Agáta opět nezklamala... Když to funguje, přestane mě to bavit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. srpna 2022

Svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Agáta nezklamala... Když to funguje, tak mě to přestane bavit

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (Profimedia.cz)

Móda byla vždy Agátinou (37) doménou, což se snažila několikrát dokázat svými pokusy o vlastní značku oblečení. Ačkoli se jí podařilo rozjet několik e-shopů s oblečení, skončila s nimi stejně rychle, jako začala. Proč se jí nikdy nepodařilo zakotvit?

„Měla jsem spoustu e-shopů na oblečení a vždycky jsem vymyslela nějakou žhavou novinku. Kdysi to byly třeba tylové sukně, kterých se prodalo asi tři tisíce,“ vzpomíná na své návrhářské začátky Agáta Hanychová. Ačkoli nyní tvrdí, že má méně času, spouštění nových e-shopů se zřejmě stalo její závislostí.

Vnadná miss Šlégrová o nenávisti s Hanychovou: Naříznuté podpatky? Agáta mě překvapila!

Video se připravuje ...

„Teď na to nemám úplně čas, ale je pravda, že chystám kolekci plavek na wake, protože v normálních bikinách holkám vypadávají prsa. Domluvila jsem se se švadlenou, já už je mám doma a budu je zkoušet, jestli mi z toho ty prsa nepolezou," prozradila své plány věčná rebelka.

Jenom u plavek to ale nekončí. „Ještě mám jeden e-shop, kde jsme dělali takové malované bundy,“ pochlubila se Aguš. Někdy ale skutečně platí, že méně je více. Zvláště pokud člověk od rozdělané práce uteče, třebaže lidem nasliboval hory doly.

Agáta Hanychová sekla s kouřením: Strach z rakoviny prsu!

Video se připravuje ...

„Ale já vždycky, když to rozjedu a funguje to, tak mě to přestane bavit,“ přiznala bez ostychu webu Super.cz. Mnozí se pobavují nad tím, že Agáta za život vystřídala stejné množství e-shopů jako chlapů. To však modelka a influencerka popírá. „Ale tolik e-shopů jako psů a mužů jsem určitě neměla," dodala s úsměvem.Přečtěte si
fany22
27. 6. 2022 • 18:23

Tak klid je to, co si Agáta přeje ze všechno nejmíň. Copak nevíte, čím se živí? Skandály, provokacemi a inzercí předražených zbytečností. ( A taky sebe.) Příklad z poslední doby - nesmyslná venkovní kuchyň z lamina.
A štěstí? Vážně věříte tomu, že zběsilost, kterou předvádí, vede ke štěstí ?

hejhej
27. 6. 2022 • 14:11

Uživatel........
Když nebude hloupá Agáta se svým milencem podávat stupidní info, nebudou žádné reakce a budou mít klid..

Uživatel_5585108
27. 6. 2022 • 07:50

Prosím nechte Agatu na pokoji,přejte jim štěstí a klid

-bello-
27. 6. 2022 • 01:50

Na ty sukně si pamatuju.Nevím, jak se to dalo nosit ale stará je nosila a vypadal jak rozkvetlej mák _

hejhej
26. 6. 2022 • 14:33

Agáta je trapná a především hloupá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.