Bude mu vadit česnek? Nicolas Cage je Drákula! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Bude mu vadit česnek? Nicolas Cage je Drákula!

Bude novou rolí pít divákům krev? Nicolas Cage je totiž Drákula!
Bude novou rolí pít divákům krev? Nicolas Cage je totiž Drákula! (Foto Profimedia.cz, Instagram)

Od doby, kdy byl hollywoodskou velkohvězdou první třídy, už uplynulo hodně let. Během nich Nicolas Cage (58) postupně zabředával do stále horších a horších rolí v mizerných snímcích, které mu sice platily účty a splácely dluhy, ale jeho fanouškům spíše než cokoliv jiného pily krev.

A když je řeč o pití krve... V chystané hororové komedii Renfield ztvární Cage hraběte Drákulu! Asi nejslavnějšího upíra, kterého si zahrál i takový velikán jako Gary Oldman (64) v roce 1992, hodlá Cage pojmout nečekaným způsobem. „Přemýšlím, že se zaměřím na jeho pohyby,“ vzkazuje s tím, že ho baví komediální podtón. Tak snad se nedočkáme tančícího hraběte... Na výsledek si musíme počkat do dubna příštího roku, na kdy je plánována premiéra. Každopádně první fotky v kostýmu u fanoušků vyvolaly rozporuplné reakce.  „Vypadá jako cirkusák po flámu,“ vysmívají se někteří škarohlídi.

Trailer k filmu Drákula: Neznámá legenda z roku 214

Video se připravuje ...

Víte, že...

...film bude o Drákulovi a jeho sluhovi Renfieldovi, který se pokusí kvůli lásce uprchnout z upírova područí?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.