KRAINOVÁ JE JAKO LUNT... Vnady naštěstí zůstaly! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

KRAINOVÁ JE JAKO LUNT... Vnady naštěstí zůstaly!

imonina postava popírá všechny přírodní zákony.
imonina postava popírá všechny přírodní zákony.  ( Foto Instagram)

Ve zdravém těle, zdravý duch! Tak přesně v souladu se známým rčením si modelka Simona Krainová (48) na začátku nového roku sbalila kufr a odletěla na očistný pobyt do jižní Asie. Není ale zdaleka jediná, kdo si užívá v exotickém ráji.

Krainová se očistila Osmnáct dní. Přesně tak dlouho trvala ajurvédská očista těla i ducha, kterou podstoupila modelka Simona Krainová (48) i se svým manželem Karlem Vágnerem (45) na Srí Lance. Za tu dobu podstoupila 108 procedur, které slavnostně zakončila květinovou koupelí.

Simona Krainová: „Můj recept? Deset kilometrů denně!“

Video se připravuje ...

„První věc, která mě velmi překvapila, byla umírněnost a velikost porcí, po pár dnech jsem ale pochopila, že tento systém velmi dobře funguje,“ svěřila se modelka, která první dny trpěla ukrutným hladem. Střídmost se jí nakonec vyplatila, protože výsledkem je o 5 kilogramů lehčí tělo.

Sestry Krainovy poprvé spolu. Focení pro časopis Dieta

Video se připravuje ...Přečtěte si
AliAlice
30. 1. 2022 • 14:27

To už není nic hezkého,je jako vysušená treska,no a silikonový vnady sami nezmizí,to je jasný...ta posedlost štíhlostí v jejím věku,je už za hranicí.Zrovna jako Vere­šové,­Rolin­cové,a spol.A to nemám nic proti štíhlosti...

rydlo
30. 1. 2022 • 09:56

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.