Kendall Jenner na svatbě kamarádky: Přišla zastínit nevěstu?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Kendall Jenner na svatbě kamarádky: Přišla zastínit nevěstu?!

Při obřadu samotném byly všechny družičky, včetně Kendall (vpravo) ustrojeny jednotně.
Při obřadu samotném byly všechny družičky, včetně Kendall (vpravo) ustrojeny jednotně. ( Foto Instagram, Profimedia.cz)

Nic bílého, nic černého, nic super sexy a hlavně nevypadat lépe než nevěsta. Tak lze shrnout seznam pravidel pro ženy, které jdou na svatbu kamarádkám. Modelka Kendall Jennerová (26) se bílé barvě vyhnula, ale všechna ostatní pravidla na veselce Lauren Perezové (29) směle porušila!

Svatba se konala už v listopadu, ale snímky Kendall v odvážných černých šatech značky Mônot za 38 000 korun, které jen velmi symbolicky zakrývaly její poprsí, se objevily až nyní. A hned se staly předmětem vášnivých debat na sociálních sítí. Nejeden fanoušek Kendall vyčítá, že na svatební párty zcela zastínila nevěstu!

Sbírka kabelek Kylie Jenner

„Ty šaty jsem měla od Lauren schválené a povolené,“ hají se na Instagramu Kendall, která si jako modelka vydělala už pěkných 900 milionů korun. „Vypadala skvěle, moc se mi v těch šatech líbila,“ uzemnila sama Lauren kritiky svojí nejlepší kamarádky. Svatbu s podnikatelem Davidem Waltzerem jí prý Kendall rozhodně nepokazila, byť přece jenom strhávala hodně pozornosti.

Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.