Exmanželka Phila Collinse: Je to špindíra a opilec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. ledna 2022

Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk

Exmanželka Phila Collinse: Je to špindíra a opilec!

Phil Collins s bývalou manželkou Orianne.
Phil Collins s bývalou manželkou Orianne. (profimedia.cz)

Soudní spor zpěváka Phila Collinse (69) a jeho bývalé manželky Orianny Batesové (46) o peníze za vilu na Floridě za 800 milionů korun bude velmi nečistou záležitostí. Prát se bude špinavé prádlo a zhrzená bývalka hodlá před soudem odhalit, že frontman kapely Genesis má problémy s hygienou.

Orianne byla od roku 1999 Collinsovou třetí manželkou. Dala mu dva syny, ale po sedmi letech se rozvedli. Na rozloučenou dostala 25 milionů liber (763 milionů korun). V lednu 2016 se znovu dali dohromady, jenže vztah už nefungoval a Collins nechal loni v říjnu Orianne vystěhovat z domu v Miami poté, co zjistil, že se tajně provdala za jiného muže. Sídlo pak letos v lednu prodal za 800 milionů korun. Netušil, co bude následovat...

Orianne přišla s tvrzením, že jí zpěvák slíbil polovinu domu v Miami. A že život s Collinsem byl hotové peklo. „V letech 2019 až 2020 se nesprchoval, nečistil si zuby a oblékal se jako vandrák,“ tvrdí zhrzená žena s tím, že Collins žil jako poustevník. „Už dopoledne býval zcela opilý, cpal se prášky proti bolesti. Na sex s ním jsem mohla zapomenout," běduje Orianne v prohlášení zaslaném soudu. „Jde o skandální, nepravdivá či velmi přehnaná tvrzení,“ ohradil se Collinsův právník proti nařčením.

Jenže soud v Miami vzal výpověď Orianne v potaz a v prosinci hodlá zpěváka vyslechnout. Jeho hygienické návyky se tak stanou mediálním soustem a Collins, jehož majetek se odhaduje na 6 miliard korun, přemítá, jestli raději »otravnou bývalku« v tichosti nevyplatit.

Bubeníkova žízeň

V roce 2010 Collins ohlásil konec kariéry, ale jak nevěděl, co dál, hledal řešení na dně lahve. „Bílé víno, červené víno, nakonec jsem ráno popíjel vodku přímo u lednice,“ přiznává zpěvák. Odletěl do Karibiku, kde se dál denně opíjel. Po dvou letech dokázal přestat, k muzice se vrátil, ale pravou chuť do života mu vrátila až Orianne. Ta samá Orianne, která mu teď jde po krku.

Dcera Phila Collinse ve snímku nímek Tolkien:Přečtěte si
mbmb
31. 10. 2021 • 12:15

Peníze nesmrdí , tak se vratila

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.