Stoneová o sundání kalhotek: Režisér ji podvedl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Stoneová o sundání kalhotek: Režisér ji podvedl!

Čtvrtstoletí trvalo, než režisér Základního instinktu Paul Verhoeven prozradil pravdu o kultovní scéně s výslechem Sharon Stone.
Čtvrtstoletí trvalo, než režisér Základního instinktu Paul Verhoeven prozradil pravdu o kultovní scéně s výslechem Sharon Stone. (EPA, TriStar Pictures)

Jestli jste si mysleli, že víte všechno o slavné scéně s překříženýma nohama v Základním instinktu, její aktérka Sharon Stoneová (63) vás vyvede z omylu ve svých memoárech Krása druhého života.

Slavná scéna výslechu, při které Sharon zvlášť vyzývavým způsobem překříží nohy a na malou chvíli předvede svůj rozkrok, je asi nejznámější erotickou filmovou scénou vůbec. A přitom neměla vůbec vzniknout! Režisér Paul Verhoeven (82) jí ale během natáčení řekl, že se v bílých kalhotkách odráží nepřirozeně světlo z reflektoru a přikázal jí, že je musí sundat. „Já jsem to odmítla, ale on mě ujišťoval, že nic vidět nebude,“ vzpomíná herečka. Uchlácholená Sharon si nakonec spodní prádlo přece jen svlékla a režisér kalhotky rychle schoval do kapsy košile. O to větší překvapení a šok pak zažila při promítání a posuzování již natočených scén.

„Byla jsem úplně ochromena už tím, že tam spolu s ním sedělo i plno agentů a právníků, kteří tam vůbec neměli co dělat. A v takové situaci jsem poprvé viděla záběr na svou vaginu,“ popisuje Sharon. Ihned po skončení promítání Verhoevenovi vlepila pořádnou facku. Režisér nizozemského původu podle ní vůbec neměl mezi hollywoodskými herečkami dobrou pověst. „Nepracovalo se s ním lehce, byl to obávaný predátor. Když jsme točili Základní instikt, chtěl po mně, abych i mimo studia spala se svým hereckým kolegou Michaelem Douglasem (76). Prý tak mezi námi vznikne lepší chemie,“ dodává v knize.

Lindsey Vonnová si zahrála na Sharon Stoneovou a jakoby jí z oka vypadla

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.