Zpěvačka Monika Absolonová překvapila: Totální obrat o 180 stupňů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Zpěvačka Monika Absolonová překvapila: Totální obrat o 180 stupňů!

Monika Absolonová radikálně zkrátila účes
Monika Absolonová radikálně zkrátila účes (instagram, archiv)

Covidová pandemie většině umělců pozastavila jejich povolání, a tak nyní tráví svůj čas především se svou rodinou. Jinak tomu není ani u zpěvačky Moniky Absolonové (44), která je momentálně plnohodnotnou ženou v domácnosti.

Zpěvačka není jednou z těch, co by si na větší množství volného času stěžovali. Přesto se jí pochopitelně po svém publiku stýská. Nyní se alespoň může naplno věnovat svým dvěma synům. Staršího Tadeáše se již koronavirová krize také dotkla.  „Matoušek do školky nechodí, je ještě malinký, a Tadeáš chodí, ale dávám ho tam sporadicky, teď tam třeba byl, ale pak museli všichni do karantény, to mě mrzí. Celou dobu tam neměli žádný případ covidu a teď jo, ale tahle doba to přináší,“ prozradila Absolonová webu Super.cz, která si covidovou nákazou také prošla.

Přestože zpěvačka nemůže vystupovat, díky pandemii měla možnost zaexperimentovat a projít výraznou proměnou. Na co neměla odvahu dříve, zkusila právě v době, kdy jakákoli změna nemusí ihned vyjít najevo a v případě neúspěchu se může s přehledem zatajit. Zpěvačce se naštěstí změna image povedla a náramně si ji pochvaluje. „Vždy jsem byla úzkoprsá a nosila jsem stejné vlasy a dlouhé, jenom jsem zesvětlovala a měnila třeba barvu a vždycky jsem toužila mít platinu,“ přiznala zpěvačka.

7 pádů Honzy Dědka: Trapas Absolonové s Gottem! Byla jsem citově vyprahlá!

Video se připravuje ...

Tento styl účesu ale nebyl na samém začátku v plánu.  „Původně mi měla udělat účes na vystoupení a skončilo to tady tím a já jsem ráda. Chtěla jsem být úplně dohola dole, ale to už asi takový pankáč nejsem a tolik odvahy nemám,“ dodala Absolonová, která aktuálně vysílá online pořad Jsme s vámi.

Hubnoucí Absolonová na narozeninách Františka Janečka: Uvažuju jít dohola!

Video se připravuje ...Přečtěte si
jity
23. 2. 2021 • 12:29

Mě se v tom moc nelíbí, spíše vypadá jako kluk. Je to každého vkus, ale dnes nosí skoro všechny mladé i méně mladé ženy vlasy stažené do culíku. Nehledě na to, jestli jim to sluší a nebo mají kouty na hlavě a málo vlasů.

hillaarkaa
22. 2. 2021 • 07:59

Mno nic moc,příjde mi v tom jako opička,takový poloklučík,odstáté uši ještě zvýrazněné...kdepak

blankaflexi
21. 2. 2021 • 15:18

Monice tento účes moc sluší !!! Doslova omládla,ty dlouhé vlasy
musí být otrava,a nosit je tolik let !! Spousta děvčat teď blbne
s dlouhýma vlasama,všechny jsou jak přes kopírák,vlasy rozhozené na zádech,mnohdy špinavé,účes žádný.To je teď
oficiálně potvrzená moda?? Jedna začne,a pak lavinovitě
všechny. Změna je život !! i v účesech !!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.