Svalnatec Beckham šokuje: Victoria by si ho měla začít hlídat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. února 2023

Svátek slaví Apolena, zítra Mojmír

Svalnatec Beckham šokuje: Victoria by si ho měla začít hlídat!

David Beckham na fotbal ani v době koronaviru nerezignoval
David Beckham na fotbal ani v době koronaviru nerezignoval (profimedia)

Fotbalista David Beckham (45) je důkazem toho, že makat na svém těle lze i doma, ačkoli, pravda, má k tomu více možností než jiní. Výsledek je nicméně znát, a není tedy divu, že i po tolika společných letech má manželka Victoria oči jen pro něj!

Hvězdný manželský pár si podle Blesku covidem prošel již v první jarní vlně, a to včetně svého personálu a několika přátel. Všichni se ale s virem poprali a druhou vlnu tráví s ohledem na ostatní ve svém sídle.

A rozhodně se nedá říct, že by se i přes jistou monotónnost doma nudili. David totiž svůj volný čas tráví ve své posilovně a je to rozhodně znát! Každodenní běh na pásu se zátěžovou vestou či posilování s činkami nesou své ovoce.

Přehlídka Victorie Beckham pro jaro/léto 2018

Video se připravuje ...

David se tak před pár dny mohl pochlubit výsledkem na sociálních sítích. Že svou fotbalovou kariéru spolu s kopačkami již dávno pověsil na hřebík, by řekl málokdo! Sama Victoria (46) musela manželovi sklidit poklonu. „Wow, wow, wow!!! Moje inspirace tato fotka. Líbám,“ napsala pod příspěvek manželka. 

Genzer bez peněz: Jsem minus 4 miliony. A obrovský strach o Libušku Šafránkovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.