Arichteva slavila narozeniny: Nečekaná reakce od fanoušků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Arichteva slavila narozeniny: Nečekaná reakce od fanoušků!

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva (Herminapress.cz)

Veronika Arichteva před pár dny oslavila 34. narozeniny. Její kamarádky a kolegyně z tria 3v1 Martina Pártlová (40) a Nikol Štíbrová (33) si pro ni přichystaly překvapení v podobě dortu a balonků. Avšak číslo tvořené balonky bylo o šest let vyšší, než je hereččin skutečný věk. Jenže ti, kteří neznají rok narození hvězdy z První republiky, nemohli uvěřit tomu, že by jí mohlo být už tolik!

Kdo holky z tria 3v1 zná, toho nemohlo zarazit, jaké překvapení si Pártlová a Štíbrová přichystaly pro oslavenkyni Arichtevu. Svým vtipem však zmátly nejednoho fanouška. Ti se pozastavili nad tím, že narozeninové balonky tvoří číslo čtyřicet. „40??? To není možné. Vypadáš na 25. Myslela jsem, že max. 33. Tak krásné narozeniny a ať vypadáš pořád tak skvěle,“ napsala pod video z oslavy dle Blesku jedna z fanynek. „40? Cože? Všechno nejlepší!“ divila se další.

Podobných zpráv přišlo herečce nespočet, a proto se rozhodla celou situaci objasnit. „Nebylo mi 40. Marťa nesehnala trojku na číslo 34,“ opakovala několikrát Veronika Arichteva.  Ačkoliv herečka dostala nesprávné číslice, z překvapení byla nadšená.

„Děkuju, krávy moje! Dort byl, výzdoba byla, dary jsem si rozbalila, čtyřicítku ve 34 letech oslavila a dokonce mi připravily i fotokoutek,“ svěřila se herečka na Instagramu.

Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.