Přiznání Watsonové z Harryho Pottera: Fanouškům se to nelíbí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Přiznání Watsonové z Harryho Pottera: Fanouškům se to nelíbí!

Fotografie
Fotografie (internal)

Herečka Emma Watsonová, známá především z filmů o kouzelníkovi z Bradavic, zanedlouho oslaví třicáté narozeniny! S velkým životním jubileem přišel velký nátlak od okolí, kterému herečka na malou chvíli podlehla, ale pak si uvědomila zásadní skutečnost. O co šlo?

„Říkala jsem si, proč všichni tak vyšilují z toho, že mi bude 30, vždyť to není žádná věda. Najednou mi ale bylo 29 a dostala jsem se do stresu a úzkosti, které pramenily právě z toho podvědomého tlaku na to, že ve 30 už musíte mít vlastní dům, manžela, dítě a tak dále," pověděla v rozhovoru pro britský Vogue Watsonová, která se naučila být spokojená sama se sebou, za což od některých sklidila kritiku. Proč?

„Nikdy jsem moc nevěřila těm kecům o tom, že můžete být šťastní, i když jste sami. Mně samotné trvalo dlouho, než jsem k tomu došla, ale v současnosti jsem single a cítím se šťastná… Říkám tomu mít vztah sama se sebou,“ pověděla krásná herečka a rozpoutala vášnivou debatu na Twitteru. Její prohlášení totiž některým fanouškům přijde velmi sobecké a sebestředné. Podle některých je filmová Hermiona se vztahem „sama se sebou“ odtržená od skutečného života.

Projev Emmy Watsonové v OSN na začátku kampaně He for She.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.