Ondřej Hejma: Jsem největší šroťák! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 14. července 2025

Svátek slaví Karolína, zítra Jindřich

Ondřej Hejma: Jsem největší šroťák!

Ondřej Hejma se ještě snažil rozchodit svůj starý fax, bohužel se mu to už nepodařilo, a proto jej odevzdal do sběru.
Ondřej Hejma se ještě snažil rozchodit svůj starý fax, bohužel se mu to už nepodařilo, a proto jej odevzdal do sběru.

PRAHA – Ultrazvuku na měření tuku prasatům se v úterý zbavil herec Tomáš Krejčíř (36). Nejstarším faxem na světě se zase chlubil Ondřej Hejma (56) a Chantal Poullain (50) až z Francie přivezla nefunkční vysavač, který odhodila do šrotu.


● Krejčíř už nebude měřit tuk prasatům

Na pražském náměstí Zlatý Anděl se prostě sešli ti největší šroťáci ze světa showbyznysu.

Zpěváka Ondřeje Hejmu si mohli lidé v úterý odpoledne lehce splést se sběračem šrotu! V černém ekologickém kulíšku se zúčastnil druhého ročníku akce Nakrmte Šrotozemšťana. „Dovezl jsem ten nejstarší fax co snad existuje, samozřejmě je nefunkční, takže jsem se ho potřeboval zbavit. Cestoval jsem s ním dvacet osm kilometrů po dráze,“ chlubil se Hejma, který měl za to, že zvítězil v první soutěžní disciplíně, jejíž náplní bylo dovézt vysloužilé elektronické zařízení z co největší dálky.

Kliknutím zvětšeteTomáš Krejčíř sice nejel se svým ultrazvukem na měření tuku prasatům takovou dálku, zato byl nejoriginálnější. „To mám po tatínkovi, který je veterinář. Kliknutím zvětšeteCo já bych s tím doma dělal, žádná prasata nemám,“ smál se Krejčíř.

O tom, že vysloužilá elektrozařízení by se měla vrátit do recyklačního procesu, aby se mohla přetvořit na nové výrobky, přišel veřejnost informovat VIP Asekol tým, kde samozřejmě měly své zastoupení i ženy, a to herečky Veroniky Freimannová a Chantal Poullain.

Nejlepším »Šroťákem« roku 2007 se nakonec stala Chantal Poullain spolu s Ondřejem Hejmou a byli na to po právu pyšní.


Autor: EVA KREMSEROVÁ
Foto Aha! – Dalibor Puchta

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry