Vítěz StarDance Pavel Kříž udivuje: Ta soutěž není moc o tanci, ale ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Vítěz StarDance Pavel Kříž udivuje: Ta soutěž není moc o tanci, ale ...

Pavel Kříž a Alice Stodůlková
Pavel Kříž a Alice Stodůlková (archiv ČT)

Osmapadesátiletý herec je čtvrtým králem oblíbené taneční soutěže. Co stálo za jeho úspěchem na parketu z jeho pohledu? Taneční vlohy to prý nebyly ani náhodou!

„Ta soutěž není tak moc o tanci, ale sympatiích publika. Nikdo nemůže odhadnout, jak na tom u diváků bude. A já určitě netancoval nejlíp. Ale měl jsem skvělou taneční partnerku Alici Stodůlkovou, která byla velmi trpělivá a uměla mi vše dobře vysvětlit," ohromuje Pavel Kříž v magazínu Téma. 

Takže nějaký ten zaručený recept na výhru podle něho neexistuje? „Když do toho půjdete, dělejte to s nasazením. Já jsem opravdu  trénoval tak tvrdě, jak jsem jen dokázal. Snažil jsem se tancovat co nejlíp a užívat si to. Hlavně ty závěrečné tance při přímém přenosu. To mě bavilo," upřesňuje Kříž.

 Přečtěte si
travina
18. 10. 2019 • 20:47

Libore, škoda, že tady nemůže být vaše foto. Hnusnější, než jste vy určitě nikdo není!

libormer
18. 10. 2019 • 16:19

Souhlas. Když jsem viděl kam to dotáhla v poslední sérii ta obluda nebo v jedné z předchozích ten stand-up komik... tak to hlava nebrala.... Zároveň nepochopitelné vypadnutí perfektní Šípkové nebo úžasně tancující, vzhledově úchvatné Kuchařové..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.