Šokující proměna Dagmar Havlové! Zestárla o 30 let | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Šokující proměna Dagmar Havlové! Zestárla o 30 let

Z půvabné Havlové udělal ve filmu strašidlo.
Z půvabné Havlové udělal ve filmu strašidlo. (Foto Aha! - S. Krupar, M. Pátek, archiv Cinemart)

Málokdo by jí hádal skutečný věk. Aby taky ano, když Dagmar Havlová (65) dělá vše pro to, aby vypadala pořád jako mladice. Jakmile jde ale o roli, dokáže se změnit k nepoznání. Klidně si nechá navléct nepadnoucí oblečení, nasadit šerednou paruku na hlavu i tlusté brýle přes půl obličeje!

Pokud jde o vzhled, investuje do sebe bývalá první dáma, jak to jen jde. Nekouří, používá luxusní přírodní krémy, snaží se jíst zdravě a radši jde spát o hodinu později, než by ulehla neodlíčená. I když Havlová nikdy žádnou plastiku nepřiznala, sem tam se objeví spekulace, že tvář nemá dokonale vypnutou jako třicátnice jen díky genetice. Jen za kadeřníka prý ročně utratí 200 tisíc korun. V chystané komedii Vlastníci ale na to všechno musela zapomenout. Režisér Jiří Havelka (38) ji totiž obsadil do role protivné paní Horvátové, která na schůzi bytového družstva leze všem na nervy a dění kolem sebe dost nepříjemně komentuje. Na plátně tak zestárne minimálně o třicet let. Uchlácholit ji mohla jen příjemná atmosféra na place.

Voříšková prosila o roli

Nová česká filmová komedie Vlastníci vychází ze hry divadla VOSTO5 Společenstvo vlastníků. Děj se točí kolem společné schůze, na které se musí majitelé bytů ve starším činžovním domě na mnohém dohodnout. Najdou se mezi nimi idealisté, vypočítaví prospěcháři, ale také lidé ztracení v pocitech vlastní bezvýznamnosti. „Když mi dal Havelka poprvé přečíst scénář, několik hodin jsem se smála tak, že mě bolelo břicho až do druhého dne. Ne, že jsem se rozhodla roli přijmout, ale já ho prosila, ať mi ji dá,“ tvrdí Tereza Voříšková (29), která ve filmu hraje také. Premiéra je naplánovaná na začátek příštího roku.

Pláč na place

„Nejtěžší je, že fungujeme jako vosí úl. Je to naprosto neuhlídatelné, jsme věčně přes sebe mluvící parta lidí. První asistent režie vypadá, že se brzy rozbrečí. Někdy, když vím, že bude těžká scéna, musím si zacpat uši a nastavit si veřejnou samotu, abych se mohla aspoň trochu soustředit,“ zavzpomínala na natáčení Tereza Voříšková.

 Dagmar Havlová po letech ve filmu! Jakou roli si vybrala? 

Video se připravuje ...Přečtěte si
ivoadler
25. 1. 2019 • 10:59

Jsem v šoku. Ta Havlová je rok od roku, den ode dne krásnější. Snad se dožiju dne, kdy jí ta fasáda začne padat.

vivvien
25. 1. 2019 • 08:38

Jaká pak kráska. Jen kilo make-upu a plastiky s ní dělají člověka. A šok má jedině Dáša, když se po ránu koukne do zrcadla. Ve filmu jí konečně uvidíme všichni, jak vypadá v reálu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.