Nepříjemné zranění Cibulkové: Zmrzačila se ve skalách
Jeden neobratný pohyb a bylo vymalováno. Při svém oblíbeném lezení ve skalách si Vilma Cibulková (55) pochroumala levé koleno a má ho pořádně nateklé. Na jevišti už ale fungovat musí, a tak se jistí ortézou.
Opálenou, zato s jednou tak velkým kolenem. Tak si herečku naposledy mohli prohlédnout diváci, kteří v pondělí přišli na její představení do Letní scény Harfa. Zranění jí muselo pekelně bolet, podle zjištění Aha! ale naštěstí nejde o nic vážného.
Amatérská šikulka
Vilmě se vymstil prázdninový režim v Českém ráji, kam odjela lézt na skály. „V Příhrazech mi ve spáře uvízla levá lezačka a nebylo zbytí, než nohou trhnout. Tomu se říká amatérská šikovnost. Už je to ale doléčeno,“ vysvětlila.
Vazy na odpis?!
Koleno si ale ještě musí jistit ortézou. „Jsou to jen lehce namožené vazy,“ dodala exmanželka Miroslava Etzlera (53). Minimálně dnes svým vazům nedopřeje lenošení u vody, protože jí čeká další divadelní kousek.
Manželství zachrání jen ti, co to chtějí! Cibulková a Rašilov řeší krizi!