Sexy Jasmina poprvé o vztahu s Rytmusem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Sexy Jasmina poprvé o vztahu s Rytmusem!

Je Alagič s Rytmusem nebo není?!
Je Alagič s Rytmusem nebo není?! (Foto ara)

Nový pár je prý na světě. Jak už jsme vás informovali, sexy moderátorka letošní SuperStar má údajně randit s rapper Rytmusem (41), který se nedávno rozešel se zpěvačkou Darou Rolins (45). Jasmina Alagič (28) se rozhodla o jejich vztahu promluvit!

Před pár dny se na veřejnost dostala informace o tom, že Patrik “Rytmus“ Vrbovský randí s Jasminou Alagič. „Je to ona. Je krásná. Je to v začátcích, ale už spolu skutečně randí,“ řekl expres.cz důvěryhodný zdroj. Na internetu se tak pomalu všechna bulvární média začala touto zprávou zabývat a rozebírat, zda to je či není pravda. Moderátorka pěvecké show se tak rozhodla prolomit mlčení.

„S Patrikem jsme kamarádi a dával mi hodně dobrých rad v rámci SuperStar,“ řekla kráska webu pluska.sk. Zvláštní je ale to, že jejich milostný vztah potvrdila prý i manažerka této krasavice a někdo je údajně viděl v autě na benzince, jak se k sobě mají více než kamarádsky. Budou jejich vztah tutlat ještě dlouho nebo se všichni mýlí?

 Moderátorka Jasmina Alagič se poprvé objeví v SuperStar!

Video se připravuje ...Přečtěte si
inocenta
5. 5. 2018 • 11:49

Zajímavějěší typ než ordinérní blondýna, ale není trochu přerostlá?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.