Zpěvačka Bára Basiková (55): Po 10 letech od svatby...TAJNĚ SE ROZVÁDÍ. Manžel už bydlí jinde | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Zpěvačka Bára Basiková (55): Po 10 letech od svatby...TAJNĚ SE ROZVÁDÍ. Manžel už bydlí jinde

Bára se podle všeho s Petrem tajně a v tichosti rozvedla.
Bára se podle všeho s Petrem tajně a v tichosti rozvedla. (Foto Aha! – J. Hadač, L. Křivan, ara)

I třetí manželství zpěvačky Báry Basikové (55) je zřejmě u konce. Manželé bydlí každý na jiné adrese a podle informací deníku Aha! tajně začalo rozvodové řízení! Petr Polák (39) ale nadále funguje jako vzorný otec.

Už přes rok se spekuluje o tom, že manželství zpěvačky s producentem a hercem, z něhož před devíti lety vzešel syn Theodor, vzalo zasvé. Zpěvačka se doteď všem zvěstem o manželském konci zarputile bránila.

Sem a tam...

„Máme se dobře a tohle neřešíme, žijeme v nádherném velikém domě za Prahou, přes zimu býváme v Praze v centru. Neustále cestujeme sem a tam, proto se někteří mylně domnívají, že bydlíme odděleně,“ tvrdila loni iDNES.cz.

Strach o syna

Dobře informovaný zdroj deníku Aha! však prozradil: „Rozvodové řízení probíhá, je docela možné, že jsou už oba rozvedeni. Petr se od Báry odstěhoval a bydlí v pronajatém bytě.“

Dvojice už podle něj dávno nežije na jedné adrese. „Vídají se, pouze pokud si Petr vyzvedává syna. A dělají vše pro to, aby to na něj mělo co nejmenší dopad,“ dodal člověk z jejich blízkosti.

Zarytě mlčí

I když mnozí věkově nerovnému páru – Petr je o 16 let mladší než Bára – nedávali zpočátku moc šancí, nakonec toto manželství ze tří zpěvačce vydrželo nejdéle. Rozvod sice nepotvrdili, ale ani nevyvrátili! „Mám se skvěle, právě mi vyšla nová deska a to je tak jediné, co vám mohu říct,“ odpověděla na dotaz Aha! Basiková. O moc sdílnější nebyl ani její muž. „O svém soukromí mluvit nebudu,“ odepsal Polák na SMS se stejným dotazem, zda se manželé rozvádějí.

Muži jejího žovota:

1. manžel: 1990 až 1997

Petr Jícha alias Alva Basika (55)

S bývalý muzikantem, který se dnes živí jako truhlář, má Bára Basiková dnes už pětadvacetiletá dvojčata Annu a Marii.

2. manžel: 1998 až 2006

Jaromír Pizinger(62)

Architekt, který navrhl pražské Divadlo Milénium, má z předchozích vztahů tři syny. Na jednoho dlužil 5 milionů na výživném.

3. manžel: 2008–2018

Petr Polák (39)

Producent na volné noze a příležitostný herec (hrál např. v seriálové Ordinaci) je otcem zpěvaččina devítiletého syna Theodora.

 Bára Basiková o synovi: Lepí se na něj holky, jeho to štve!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Labello
1. 5. 2018 • 13:15

Asi hodně bolestivé, držím palce, ať se rány brzy zahojí a Bára potká novou lásku, raději věkově blíž k sobě.

aveneta
1. 5. 2018 • 11:20

Toto se dalo zcela předpokládat.... takto nesourodý pár neměl velké šance...v té zamilovanosti to viděli optimisticky, ale po 10 letech se jen potvrdila skutečnost...ale užila si určitě kus fajn života i za tuto cenu

adinaha
1. 5. 2018 • 09:33

Proč tajně? Tak se prostě rozvádí, jen s tím neběží hned do médií, jako některé rádoby celebrity, které se potřebují zviditelnit každým prdem,, je to její soukromá věc.

mnpv
30. 4. 2018 • 11:37

No tak se rozvede a může jít hned do důchodu a užívat si klidné stáří.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.