Kuklová o životě s Pomejem: Drsná zpověď! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Michaela Kuklová slaví 50! Drsná zpověď o společném životě s Jiřím Pomeje

Odhalená Míša Kuklová
Odhalená Míša Kuklová (archiv Blesku)

Třináctileté manželství s neúspěšným producentem Jiřím Pomeje (46) mělo na kariéru herečky Michaely Kuklové (43) negativná dopad. V minulosti přiznala, že  Pomeje s ní manipuloval a ve společném vtahu nebyl dlouho prostor pro její názory.

Michaela Kuklová přiznává, že se nechává druhými ovlivňovat, čehož Jiří Pomeje zneužil. „Od třinácti let jsem šla dvanáct let z role do role, aniž bych poskytovala rozhovory a chodila na večírky. To jsem začala až s Jirkou. On mi  třeba radil i v tom, co mám mít na sobě,“ řekla v rozhovoru pro magazín Ona Dnes. Pomeje z ní údajně chtěl mít hvězdu, ale zvolil nesprávný způsob, jak toho dosáhnout.

„Tím skončilo to moje úžasné období svobody. Musíte přijmout, že si vás lidé stále prohlížejí. S tím jsem se musela dlouho vyrovnávat a smiřovat,“ vzpomíná Kuklová na období, kdy byl její život v rukou Jiřího Pomeje.

Když kvůli němu odhalila tělo, ubyly pracovní nabídky

Jeho snaha měla ovšem na její kariéru paradoxně opačný efekt: „Poctivě jsem se snažila plnit roli "hvězdy", ale nebylo mi to vlastní. Když jsem třeba odhalila své tělo v pánském prestižním magazínu, byla jsem přesvědčená, že jsem někde porušila něco jako své vnitřní vyzařování.“

„Mám dojem, že tím, že jsem se odhalila, začaly chodit i špatné nabídky, hodně jsem jich odmítala, ale současně jsem některé přijímala pro peníze. Musela jsem, protože Jirka mi na začátku vztahu řekl, že potřebuje veškeré své příjmy investovat do firmy,“ řekla Michaela o společném »podnikání«, na němž jejich vztah zkrachoval.

O pracovní nabídky neměla nikdy nouzi, ale k zásadnímu obratu došlo poté, co Pomeje začal fungovat jako producent. „Mám za sebou okolo stovky rolí a jen dvě z nich byly od Jirky. A to bylo pro mě nejtěžší období, protože teprve po natočení těchto rolí jsem měla práce nejméně. Stejné to bylo s dabingem. Než firma Jirky začala na nějaký čas vyrábět dabingy, dabovala jsem téměř denně. A ze dne na den se mi všechna studia, až na výjimky, zavřela,“ prozradila Kuklová.

Svatební prstýnek hodil Pomeje do Vltavy

Michaela se mylně domnívala, že jsou si s ve vztahu rovnocennými partnery a netušila, že žije v nevědomosti. Když se odhodlala vzepřít, Pomeje okamžitě jejich společnou minulost vymazal. „Nenesl to zrovna nejlíp. Třeba hodil prstýnek do Vltavy,“ dodala Kuklová.Přečtěte si
amej
16. 11. 2018 • 12:29

Láska je mocná čarodějka, ale co potom? Stejně je ta Míša dobrá, že to vydržela 13 let!

hejpockej
12. 4. 2018 • 07:37

nikdo ji nenutil aby s nim byla, tak co si stezuje, blbka... to ji trvalo 13 let? nez se dopatrala pravdy... prostacka, holt alzheimer u nekterych hercu propuka brzy

cukrenka
11. 4. 2018 • 13:40

Takových "Pomejů" běhá pom světě asi dost.

karkulka_z_lesa
9. 4. 2018 • 20:10

Tahle zenská jak otevre pusu jenom fnuká.....kdyby tu svou minulost konecne uzavrela, bylo by ji urcite lip....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.