Smrt při SEXU! Opilec manželce vložil do vaginy něco neuvěřitelného | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. ledna 2023

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Smrt při SEXU! Opilec manželce vložil do vaginy něco neuvěřitelného

Muž vložil manželce do vaginy bombu, ta vybuchla.
Muž vložil manželce do vaginy bombu, ta vybuchla. (Ilustrační foto: Profimedia)

Když se přiopilí manželé vrátili večer domů, rozhodli se trošku zařádit. Jejich sexuální hrátky se ale nepovedly a nebohou ženu stály život. Ruben Valera Cornejo totiž sáhl po opravdu nevhodné hračce. Do manželčiny vaginy vložil bombu…

Podle britského Daily Mailu si Ruben na tragickou událost nepamatuje. Vypadá to ale tak, že do manželčiny vaginy vložil malou bombu, která touto manipulací vybuchla. Žena vážným zraněním na místě podlehla.

Policie uvedla, že muž si tento čin nepamatuje. Tvrdí ale, ale že to bylo přáním jeho manželky, aby k jejímu uspokojení používal předměty, které mají v domácnosti. Bomba u nich prý sloužila jako ozdoba. Co se přihodilo, si muž měl uvědomit až ráno, kdy se probudil vedle mrtvé manželky. Ruben čelí podezření z vraždy.Přečtěte si
majojo
16. 3. 2018 • 14:55

Autor asi myslel petardu nebo dělobuch - to se nacházvá í i v domácnosti průměrného Čecha, který byl na vojně.

-bello-
16. 3. 2018 • 13:46

hm, hm typický britský jméno Španěl má doma jako běžné předměty malé bomby? Brexit nastal pozdě.Chudák Nigel Farage bojoval zbytečně, má doma to co Francie .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.