Libuše Šafránková (64): Velké štěstí v rodině | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Libuše Šafránková (64): Velké štěstí v rodině

Syn Josef Abrhám se postaral o Popelčino absolutní štěstí.
Syn Josef Abrhám se postaral o Popelčino absolutní štěstí. (archiv Blesku)

Je radostí bez sebe. Libuše Šafránková (64) už nebude »jen« dvojnásobnou, ale díky synovi Josefu Abrhámovi ml. (40) možná hned čtyřnásobnou babičkou! „Nemůžeme se dočkat,“ svěřila deníku Aha! rozesmátá Popelka.

S manželem Josefem Abrhámem (78) už se těší ze dvou vnuků Josífka (10) a Toníčka (8), které má jejich syn s exmanželkou – režisérkou Denisou Grimmovou (42). Potom si Pepa našel novou přítelkyni a s tou se svým rodičům nyní postaral o velké a radostné překvapení.

„Vnoučátka jsou na cestě,“ prořekla se Libuška. Logicky se proto nabízela otázka, jestli to budou dvojčátka. „Já o tom nemůžu mluvit, syn by se zlobil! Musela bych se ho nejdřív zeptat...“ odvětila herečka. Tak jsme ji pobídli, ať se syna zeptá. „Ale to by bylo zbytečné! On o svém soukromí nerad mluví...“ zasmála se Šafránková. Jestli bude čtyřnásobnou či víceronásobnou babičkou, je ale úplně jedno. Důležité je, že jí přírůstek do rodiny vlil do žil novou krev, kterou tak moc potřebovala.

Nemoc je pryč, teď touží po roli!

Před čtyřmi lety Libuše Šafránková přišla kvůli rakovině o část plic a teď se zdá, že je z nejhoršího venku. „Jak se cítím? Že jsem byla nemocná? Ale to už je dávno. Mám se bezvadně,“ prohlásila herečka s tím, že má nevídanou chuť stoupnout si zase před kameru. „Nabídek je spousta, nápadů také, to ale ještě nic neznamená. Uvidíme, co z toho vyjde,“ říká Popelka poučená stále nenatočenou pohádkou Princ mamánek. „O tomhle filmu raději už nemluvme,“ dodala Šafránková. Na snímek s hotovým scénářem i hereckým obsazením totiž Jan Budař (40) stále nesehnal peníze...

Tohle je nová Popelka! Šafránková, jak jste ji ještě neviděli!

Video se připravuje ...


 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.