Jágrova láska z Teplic Verunka na mejdanu hvězd | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Jágrova láska z Teplic Verunka na mejdanu hvězd

Verča si přítomnost hvězd užívala!
Verča si přítomnost hvězd užívala! (Instagram, )

Sousedky pukají závistí! Veronika Kopřivová (25) vystoupala po pravici hokejového boha Jaromíra Jágra (44) až tam, kde hvězdy nehasnou. Do nadoblačných výšin smetánky NHL.

Město andělů Los Angeles. Ocenění stovky legend historie největší ligy planety. Jarda dostal ono pověstné sako a Verunka v oslnivé tmavé róbě stála při něm. Není to sen? Na pódiu zpěvák John Legend a herec Keanu Reeves. Jo, ten krasavec z filmu Nebezpečné pokušení. A pak večeře s největším z největších Waynem Gretzkym a jeho paní Janet.

 

Kdo by se divil, kdyby děvče z Teplic Verča vyhrklo: „Holky, Great One Wayne, já se picnu.“Jenže finalistka Miss 2012 Veronika měla oči, jen pro svého milého »Jaryna«. A uši taky. Slyšela ho, jak prozrazuje megahvězdě Pittsburghu Sidneymu Crosbymu tajemství dlouhověkosti a dodává: „Kdybych hrál s tebou, asi bych měl víc vstřelených gólů.“ A visela u úst Jardova spoluhráče ze slavných let mezi v »Tučnáky« Maria Lemieuxe, když s úctou pronášel: „Jaromír miluje život a já nevidím den, kdy by měl s hokejem skončit.“ A Verunka miluje Jaromíra...Přečtěte si
-bello-
29. 1. 2017 • 23:39

vilda696 to nejde, tu už má Chantal poulen v ložnici

-bello-
29. 1. 2017 • 23:36

On hokejista, ona atletika tyčařka . Verča nerozumí US English ani slovo a ani na kurz či nějakou školu se nezapsala, blbka! .Tyhle holky ( včetně Gottové) umí jen pár slov ze své branže ( a Gottka tam jen stlala postele starému Douglasovi) .Ve školách to měly mizerné.Tam se jazyk furt opakuje od začátku, v MŠ začátek, první stupeň zas od začátku, druhý stupeň zas od začátku, střední škola zas od začátku, takže dobří zakrní a blbci se nikdy nedoučí a na vejšce pak vaří z toho maglajzu co se dá a dodatečně berou kurzy.Tuhle hrůzu praktikuje Ministrestvo školství od 1989.Starší generace umí, protože se jednotně začínalo a vyžadavalo se dle toho.Takže Verunka tam byla jen jako doprovod, jsem si jistá. Ale je fakt, že ta squadra tam nebyl žádný slet MENSA , takže Verča v pohodě splynula

ivanak
29. 1. 2017 • 10:09

Škoda,že ta holka je tak hloupá a nedrží jazyk za zubama.Žádná,která prošla jeho postelí se tak nepředváděla jako ona.Přilévá stále olej do ohně a sklízí akorát posměch.Nejedna holka,by si to s ní určitě vyměnila.Ale u ní platí,že kdyby hloupost nadnášela,tak bude lítat,jako holubička.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.