Zedníček se po 13 letech rozhoupal: Svatba u Matušků na Floridě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Zedníček se po 13 letech rozhoupal: Svatba u Matušků na Floridě!

Pavel Zedníček a Hanka Kousalová jsou na Floridě!
Pavel Zedníček a Hanka Kousalová jsou na Floridě! (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, Zbyněk Pecák, Ladislav Křivan, Jan Tůma)

Pavel Zedníček (67) se kdysi zařekl, že už se nikdy neožení. Zdá se ale, že své rozhodnutí přehodnotil. Vše totiž nasvědčuje tomu, že si svou dlouholetou přítelkyni vezme za manželku na prosluněné Floridě.

„Ano, Zedníčkovi jsou tady, jako každý rok. Ale ujišťuji vás, že je Pavel ještě svobodný. Kdy bude ženatý, to se musíte zeptat jeho,“ potvrdila Blesku Olga Matušková (68) informaci, že Pavel Zedníček a Hanka Kousalová (54) jsou u ní na Floridě.

To, že se tam slavný pár plánuje vzít, potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů. Pavel ani jeho přítelkyně zatím nic neprozradili. „Až to bude aktuální, potvrdíme to,“ odepsala Kousalová na otázku, zda už je paní Zedníčkovou. Je jasné, že dvojice, která toužila po tajném obřadu, bude mlžit až do poslední chvíle.

Proč si naplánovali svatbu právě na Floridě, prozradil Zedníčkův synovec Jakub, který s Pavlem uváděl pořad Kurňa, co to je?. „Oba mají rádi teplo a chtějí, aby jejich dny byly jen prosluněné,“ vysvětlil Kuba a dodal, že mu ani nevadí, že tu slávu neuvidí. „Oni určitě udělají po návratu mecheche v Česku,“ věří synovec oblíbeného herce.

Pavel Zedníček žije s Kousalovou už dlouhých třináct let, seznámil je cestovatel a spisovatel Leoš Šimánek. Hanka se netajila tím, že by se ráda vdávala. V roce 2015 se prý divila i Dagmar Havlová, proč se ještě nejsou svoji, Zedníček to ale odmítal. „Vždyť ona je moje manželka a já jí mám rád, akorát na to není ten papír,“ tvrdil Zedníček v roce 2014, teď už mu nebude scházet ani to.

 Přečtěte si
ararat
7. 1. 2017 • 07:55

chaluge 06. 01. 2017 13:25 zajeď ty trotle,trapná jsi zrovna ty a ještě jsi k smíchu Markéto Sommerová..jsi závistívá a nepřejícná,ale blbci se mít dobře nikdy nebudou mít,to ti ještě nikdo neřekl?

mord
6. 1. 2017 • 13:44

Pokaždé když tady zvracíš stará nulo, potvrdíš co jsi za špínu patří ti to chudá šmudlo

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.