Hana Brejchová musela na operaci: V jedné nemocnici se sestrou Janou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Hana Brejchová musela na operaci: V jedné nemocnici se sestrou Janou!

Hana Brejchová musela na operaci se žlučníkem.
Hana Brejchová musela na operaci se žlučníkem. (Foto Aha! – Daniel Černovský, ara)

Slavné sestry Brejchovy v jednom špitále! Několik měsíců trápily Hanu Brejchovou (69) nesnesitelné bolesti břicha a musela podstoupit chirurgický zákrok v motolské nemocnici, kde kvůli úbytku bílé hmoty mozkové leží v LDN i Jana Brejchová (76).

„Já jsem měla opravdu velké bolesti žlučníku, měla jsem tady několikrát pohotovost, už to bylo takový nesnesitelný, varoval mě doktor, že by to mohlo prasknout, což by byl malér, že jo,“ svěřila se hvězda Formanova filmu Lásky jedné plavovlásky s tím, že měla špatné jaterní testy.

„Tak jsem šla do Motola na operaci, kde mi vyndali žlučník,“ řekla pro Top Star magazín Hana, která podstoupila zákrok zhruba před měsícem. V nemocnici strávila několik dní a následně odešla na vlastní žádost domů. 

V poslední době ji netrápil jenom špatný zdravotní stav, ale také přítel Pavel, kterého si měla už několikrát brát. „Byly tam takové epizody, kdy jsme se skoro rozcházeli napořád. Pak jsem to zase lepil dohromady, a to bylo asi třikrát, čtyřikrát až pětkrát a já z toho měl takový nervy, že jsem z toho skoro zkolaboval,“ řekl přítel Hany Pavel.

Co dalšího se v životě Brejchové za poslední dobu odehrálo a jaké zdravotní problémy se u ní objevily po vyndání žlučníku, uvidíte už dnes večer ve 21.30 v Top Star magazínu na Primě.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.