Vizážista Gotta, Bartošové, Zagorové: Na pohřeb se museli složit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Vizážista Gotta, Bartošové, Zagorové: Na pohřeb se museli složit!

Ivo Špes
Ivo Špes (Foto Aha! – Jakub Poláček)

Vyšlo to najevo až na pohřbu. Přátelé Iva Špese (†54), který se dobrovolně otrávil výfukovými plyny v garáži, museli uspořádat sbírku, aby měl vizážista hvězd důstojné poslední rozloučení. Byl totiž švorc, a ještě po něm zůstaly dluhy!

„Samozřejmě jsem poslal nějaké peníze, ale nebudu prozrazovat kolik,“ řekl deníku Aha! módní návrhář Osmany Laffita. Skládali se i jiní. „Ivoše okradl jeden muž. Vypůjčil si na něj hromadu peněz,“ řekl Aha! člověk, který nechce být jmenován, a víc to nechtěl specifikovat.

Ale prý to byla poslední kapka, kterou přetekl pohár. Vizážista bohužel nepatřil mezi lidi, kteří se z životních zklamání dokážou vymluvit, a pak zapomenout a jít dál.

Velká sláva i pád
Rakev s ostatky byla pokryta věnci a spoustou květin. Pokud si Ivo v posledních chvílích připadal opuštěný, pak by asi zíral, kolik lidí se s ním přišlo rozloučit. Nad rakví promluvila vizážistka a kamarádka Klaudie Havlová. „Dal v Česku základy profese vizážisty. Velmi dobře ostatním naslouchal, byl skvělý hostitel, ale nikdy si sám nestěžoval. Zažil velkou slávu, ale i pád, který přišel naprosto nečekaně,“ řekla pohnutě.

Píseň od Ivety
A pak zněly písně hvězd, které Ivo líčil. Iveta Bartošová (†48), Eva Pilarová (77), duet Evy Urbanové (55) a Karla Gotta (77), Marcela Holanová (65) a Petra Janů (63) vyprovázely Ivana, jak se Špes správně jmenoval, na poslední cestě.

Pejska zajistil!
Ivo byl milovníkem pejsků celým svým srdcem. Než se rozhodl spáchat sebevraždu, naplnil svému Žolíkovi misku s vodou a psí žrádlo na několik dní. Malý voříšek měl štěstí a ujali se ho Ivošovi sousedé. Je tak v dobrých rukou, i když se mu stýská po páníčkovi, který ho rozmazloval.


Pilarka poslala kytku
Byla úplně první ze showbyznysu, koho Ivo líčil. Připravoval ji na všechny koncerty v televizi. Eva Pilarová (77) se pohřbu nemohla zúčastnit kvůli práci, místo sebe proto poslala velkou kytici. „Ivo byl vždycky samá sranda. Vůbec mi k němu nesedí, co udělal,“ řekla deníku Aha! zpěvačka.

Tohle auto ho »odvezlo« na onen svět!
Způsob, jakým se vizážista hvězd rozhodl opustit tento svět, mnohé překvapil. Ne však ty, kteří ho skutečně znali. Sedl do auta a otrávil se výfukovými plyny. Svůj červený lexus totiž miloval! „Je to tak trochu symbolické, že to udělal právě v něm. Pořídil si ho nedávno a bylo jeho velkou radostí. Neustále ho opečovával a staral se o něj,“ prozradil deníku Aha! Ivošův kamarád. Červený sporťák je polepen policejními páskami.Přečtěte si
jiriforman
3. 9. 2016 • 17:22

Až vy dva chcípnete, tak bude o dva degény míň. Nikdo není nesmrtelný.

mekanik
3. 9. 2016 • 13:57

forman zas o jednoho hulibrka míň hurá debile

pavucinka
3. 9. 2016 • 13:52

Poměrně mladý na to ,aby byl až tak životem zlomený.Zklamání blízkých dá člověku jistě zabrat, a když je to vícekrát a nefungují dokonce dobře ani instituce, je to někdy hodně moc těžké. Jenže on měl hodně známých, ale někteří lidé musí bojovat sami.

zlobit
3. 9. 2016 • 09:59

Je to smutné, ale divné. Bez peněz, přesto nedávno kopil auto, nebo bez peněz, protože koupil auto ? Tomu nerozumím. Teď už má klid.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.