Ivana Jirešová (38) z Ordinace: Podrobně o náročném rozvodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Ivana Jirešová (38) z Ordinace: Podrobně o náročném rozvodu!

Herečce se po osmi letech rozpadlo manželství.
Herečce se po osmi letech rozpadlo manželství. (Foto Aha! – Martin Přibyl, TV Nova, herminapress.cz, ara)

Rozhodli se jít každý svou cestou. Hvězda Ordinace Ivana Jirešová (38) už pár měsíců žije s manželem Viktorem Dykem (47) odděleně. Teď už má naplánovaný i rozvod.

Pro rozdělené domácnosti se manželé domluvili už před několika měsíci. „Oba jsme to chtěli zkusit, po dohodě. Neříkám nikdy, že je něco definitivní, ale v současné době je nám oběma dobře tak, jak to je,“ tvrdila představitelka ztřeštěné barmanky Lucie na podzim minulého roku.

8 let spolu
Nyní už je jasné, že se žádný návrat konat nebude. Ivana se totiž rozhodla po takřka osmi letech manželství ukončit. „Je to tak, už  máme sepsanou žádost a řešíme rozvod,“ řekla deníku Aha! herečka. „Na všem jsme s Viktorem domluveni a myslím, že jsme teď oba šťastnější,“ prozradila Jirešová.


Děti nemají
Jejich manželství je ale bezdětné. Z předchozího vztahu má herečka ve střídavé péči dceru Sofii (9) a během 14 dní v měsíci, kdy ji Ivana má, se pravidelně vídá i se zpěvákem, po jehož boku vyrůstala.

Dyk si našel byt
Po rozchodu Ivana zůstala žít s dcerou Sofií v jejich domku, který si s Dykem postavila na okraji Prahy, a hudebník si našel vlastní byt.Přečtěte si
jity
11. 2. 2016 • 09:36

Já ji zase viděla v pořadu Máme rádi Česko a tam zase nevěděla jak říkali Janu Sladkému, nějaký Kozina ji nic neříká. Naivně jsem si vždycky myslela, že právě herci by měli znát literaturu a staré filmy, ze kterých se učí. Asi se tam dnes učí hlavně o Havlovi, Jirouskovi a pod.

mord
10. 2. 2016 • 18:19

Stareno nikdy svou hlouposi nezklames. Ty se dehonestujes spolehlive sama pokaždé když otevřeš tu svou hubu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.