Simona Stašová (60) ruší kšefty. Vysoké horečky a záchvaty kašle! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Simona Stašová (60) ruší kšefty. Vysoké horečky a záchvaty kašle!

Simonu Stašovou skolily stejné zdravotní potíže přesně před rokem...
Simonu Stašovou skolily stejné zdravotní potíže přesně před rokem... (David Kundrát, Martin Hykl)

Situace, kterou prožívala Simona Stašová (60) přesně před rokem, se opakuje! Měla být hlavní hvězdou Plesu jako Brno a opět onemocněla. Jako by jí nebylo přáno, aby jela do Brna, které miluje!

„Je k neuvěření, že už podruhé za sebou jsem měla jet do Brna na ples a pokaždé onemocním, to už není normální,“ povzdechla si herečka, která leží s čtyřicítkami a antibiotika jí nechtějí zabrat.


„Už minulý týden jsem byla na premiéře filu Lída Baarová s horečkou a nechtěla jsem to zrušit, jenže pak nemoc udeřila a já musela zrušit více než deset představení,“ svěřila deníku Aha! Stašová, která během telefonického hovoru bojovala se záchvaty kašle. „Do Brna jsem se  moc těšila, mám tam mnoho přátel a miluji tu moravskou dobrosrdečnost,“ lituje Stašová, kterou nahradí jako hvězda večera Dagmar Patrasová (59).Přečtěte si
-bello-
28. 1. 2016 • 13:08

Co je mi do jejího zdraví ? Za to, že tam lezla s teplotou ( s horečkou asi sotva !!!! ) by zasloužila přes držku ! Kolik lidí kolem ní to chytlo ?A kolik lidí by vůbec postřehlo, že tam nebyla?

1pravda1
25. 1. 2016 • 11:06

Jen totální sobci chodí s horečkou do kina!!! Kdyby ležela doma udělala by pro své zdraví více a nyní si stěžuje, že jí nezabírají antibiotika.

ivoadler
25. 1. 2016 • 10:29

Ještě mám jeden tip: co takhle Dášu Veškrnů? Věkově jsou všechny dámy (Stašová, Patrasová, Veškrnová) na jedné lodi, Veškrnová sice herecky nic moc, ale je to bývalá první dáma. Určitě by jí to udělalo radost. Možná by udělala i nějaký skandálek, jak se na takový ples sluší a patří.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.