Vyřizování účtů v showbyznysu? Zdena Studenková (61) se drsně obula do kolegyní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Vyřizování účtů v showbyznysu? Zdena Studenková (61) se drsně obula do kolegyní!

Zdena Studenková si v poslední době na adresu svých kolegyň nebere servítky...
Zdena Studenková si v poslední době na adresu svých kolegyň nebere servítky... (Vladimír Lacena/Febiofest)

Hvězda legendární komedie S tebou mě baví svět se v poslední době nechvalně proslavila tím, že nenechá na nikom jedinou nit suchou. Kritizuje především kolegyně z vlastních řad a servítky si rozhodně nebere!

Jako první přišla na přetřes slovenská zpěvačka Sisa Lelkeš Sklovská. Tu si Studenková podala kvůli celonárodnímu trapasu, když na mistrovství světa v hokeji popletla v přímém přenosu slovenskou hymnu. Jízlivými poznámkami nešetřila ani na adresu Haliny Pawlowské. Ta si Studenkovou pozvala do své talk show Banánové rybičky, ale nechovala se podle jejích představ, a tak to pěkně schytala! „Prostě byla odporná, odporná. To je tak hnusná žena,“ uvedl týdeník Sedmička doslovnou citaci rozčilené herečky.


U Studenkové projde ale bez újmy asi jen málokdo. Kromě jiných opovrhuje také těmi, kteří se veřejně chlubí tím, co mají a okázale to musí dávat najevo. „Dá se říct, že to přímo nesnáším. Myslím, že to potřebují takové ty holky, které chtějí ukázat, že jejich boty stály tolik a tolik, mají pocit, že tím stoupne jejich cena. Já si myslím, že je to právě naopak,“ komentuje Studenková v Sedmičce. Není tajemstvím, že těmito manýry trpí například Andrea Verešová nebo Simona Krainová. A i když Studenková nekritizovala jmenovitě, bylo evidentní, do jakých vod míří. Koho si vezme na paškál příště?Přečtěte si
mord
16. 11. 2015 • 11:01

hloupa az blba jsi hlavne ty dementni drbno z bulvaru

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.