Mim Jaroslav Čejka: Baví už jen kolegy v domově důchodců! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Mim Jaroslav Čejka: Baví už jen kolegy v domově důchodců!

Aktuální snímek Jaroslava Čejky v kobyliském domě pro seniory
Aktuální snímek Jaroslava Čejky v kobyliském domě pro seniory (Hermina)

Ještě vloni odehrál se svou slavnou „slepicí“ a imitací Chaplina několik estrád, letos je už ale na zaslouženém odpočinku. Však mu také bude za pár dní 79 let!

Doby, kdy Jaroslav Čejka byl hvězdou televizní zábavy, jsou sice pryč, ale slavný mim přesto neklesá na mysli. Poslední čtvrtstoletí strávil péčí o svou matku, kterou dochoval až do úctyhodných 104 let. A jelikož už sám potřebuje pomoc, tak se  před pěti lety odhodlal k životu v domě pro seniory.

Vybral si ten v pražských Kobylisích a nemůže si zdejší kuchyni vynachválit. Serveru Sedmička se svěřil: „Vaří se tu opravdu dobře. Já jsem polívkovej, ale za chvíli přinesou koprovku a tu také můžu. Prostě po předchozích zkušenostech u mne teď převládá naprostá spokojenost. S jídlem i péčí." Jako bývalý sportovec rád sleduje sportovní přenosy, ale když ho kolegové senioři přemluví, pořád jim má ještě co předvést ze svého repertoáru.Autor:  al

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.