Zděšená Ivana Jirešová (37): Dceru ve škole terorizují! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Zděšená Ivana Jirešová (37): Dceru ve škole terorizují!

Ivana, její manžel a dcera Sofie z předchozího vztahu.
Ivana, její manžel a dcera Sofie z předchozího vztahu. (Foto Aha! – Karel Kopáč, archiv Genesis Bike)

Dcera herečky Ivany Jirešové již navštěvuje školu a tak se kolem ní samozřejmě začínají ochomýtat i kluci. Podle Jirešové jejich chování není hezké a Sofinku vystavují doslova teroru!

Vzpomínáte si, když jste poprvé domů přišla s pláčem, protože vás spolužák tahal za copánky, střílel po vás kuličky nebo vám zvedal sukni? A maminky pak vysvětlovaly, že je to proto, že se klukům líbíte.

Herečka už asi na tyto dětské žerty a projevy náklonnosti zapomněla a přiznala se, jak je rozladěná, když kluci Sofii provádí klukoviny. „Kluci ve třídě jsou na Sofinku zatím jen zlobiví. Pokud dívce vyznávají lásku tak, že jí mlátí mokrou houbu přes hlavu, tak mi to přijde hloupé. Nevím, čím to je, ale přála bych si, aby se kluci k holkám chovali líp,“ stěžuje si Jirešová. Ovšem pokud zrovna nejde o kluky, škola Sofii baví a navíc krásně hraje na klavír. V čem trošku pokulhává je prý matematika. Ale teď se blíží prázdniny a na ty se obě holky moc těší: „První část budeme trávit v Čechách a pak si splním svůj sen a pojedeme spolu do Maroka.

Autor:  gre

Přečtěte si
zhulena.vydra
28. 6. 2015 • 16:17

Sofinka je hezká holčička.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.