Šárka Vaculíková z Ulice si umí vybrat: Se synkem slavného hereckého klanu už i bydlí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Šárka Vaculíková z Ulice si umí vybrat: Se synkem slavného hereckého klanu už i bydlí!

A co na to Lukáš Vaculík?
A co na to Lukáš Vaculík? (Marek Pátek / Paparazzi)

Tak tomu jsme málem nevěřili ani my v redakci... Neteř Lukáše Vaculíka je údajně už dva roky zamilovaná! Pokud tady dojde na veselku, dojde ke spojení dvou hereckých rodů. Tak co, máte nějaký tip, kdo by mohl být hereččiným dlouho utajovaným partnerem?

Dle zdrojů se pár seznámil při divadelní inscenaci Ďáblice, ve které oba ztvárňovali hlavní postavy. Přeskočila jiskra, proběhla chemická reakce, Amorek vystřelil svůj šíp, zahořel oheň, objevil se lásky žár a zrodil se nový pár českého showbyznysu, který spolu podle informací magazínu Sedmička dokonce už i bydlí. 

Už dost napínání, Šárka (28) klofla idola všech dospívajících dívek Vladimíra Polívku (26). Na přímou otázku redaktorů Sedmičky reagovala takto: „Vždycky když jsem s někým dělala rozhovor, tak jsem ho nejmenovala. Snažila jsem se to nikde neříkat.“ Následné prošení o to, aby Vladimírovo jméno v magazínu nepadlo, naznačuje, že brzy už asi nebude skrývání tohoto roztomilého párečku nutné. A na případné svatbě bychom tak mohli vidět dojetí nejen nevěsty a ženicha, ale i Lukáše Vaculíka, Bolka Polívky a Chantal Poullain. A to by teprve byla podívaná...         

Přečtěte si
domino22
18. 6. 2015 • 19:13

právě se dívám na Ulici a nestačím zírat, co dělá s tou hubou ? Proč s ní tak kroutí ? Proč není přirozená ???? Asi si myslí, že je tím zajímavá.............? A bude hůř. Podívejte se, co roky udělaly ze strejdy Lukáše.

robin5
18. 6. 2015 • 17:34

Holka je ošklivá, uši jako elf, rty žádné, vykulená jako když kočka tlačí do řezanky. Ovšem, podle bulváru krasavice inteligentní, možná chytrá je, ale to bude krom jména vše. A proč by neměla být zamilovaná - to je snad podivné pouze pro redaktory aha.

domino22
18. 6. 2015 • 10:58

taky se mi nelíbí. a navíc je důležitá, jak *** při sra.ní !

nicnezpravda
18. 6. 2015 • 10:31

je ošklivá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.