Herec Hynek Čermák: Kontakty s podsvětím! Kvůli Krejčířovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Herec Hynek Čermák: Kontakty s podsvětím! Kvůli Krejčířovi

Zarostlý a odulý Hynek Čermák jako by Krejčířovi z oka vypadl.
Zarostlý a odulý Hynek Čermák jako by Krejčířovi z oka vypadl. (Foto: herminapress.cz, archiv filmu Gangster Ka)

Kvůli roli kontroverzního podnikatele Radovana Krejčíře (46) musel nabrat kila navíc a nesměl se holit. Dokonce ho kontaktovali lidé z podsvětí. Hynek Čermák (42) přiznal, že už toho má po krk a těší se, že natáčení každým dnem skončí!

„Čím déle na té postavě pracuju, tím víc upouštím od výrazu mafián. Použil bych bastard nebo sráč. Mám ho už plné zuby,“ přiznal herec, kterého prý několikrát kontaktovalo i reálné podsvětí. Bral to jako zajímavé nahlédnutí do jejich světa. Sám by prý ale nesnesl pocit, že usíná a ví, že něco v jeho životě není v pořádku.

„Byl jsem kontaktován jak ze strany podsvětí, tak ze strany policistů, kteří na tomhle případu pracovali. To jsou obdivuhodní lidé, vyslechl jsem si jejich příběhy a strávil s nimi několik hodin,“ svěřil Čermák. Vedle něj si ve filmu Gangster Ka zahrají například Miroslav Etzler (50) či Alexej Pyško (58).

Snímek bude v kinech ve dvou dílech, premiéry se chystají 10. září a 26. listopadu 2015.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.