Trápení v rodině Dany Morávkové: Jde o syna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Trápení v rodině Dany Morávkové: Jde o syna!

Dana Morávková se synem Petrem.
Dana Morávková se synem Petrem. (Foto: Aha! - Petr Novotný)

Petr Malásek (50), partner herečky Dany Morávkové (43) není jen hudební skladatel a skvělý muzikant, ale především táta. S Danou mají syna Petra, který už je nicméně velkým chlapem.

Právě Petr Malásek starší, který tvoří i hudbu pro děti, si nedávno posteskl, že na jeho vkus jim syn vyrostl až moc rychle. Na jeho dětství prý vzpomíná velice rád. "Bylo to období, kdy člověk s údivem pozoroval pokroky toho malého človíčka. Každý úsměv a každý krůček byly tím největším zázrakem, který pochopí jen ten, kdo se sám stane rodičem," řekl Sedmičce trochu smutně hudebník, který jako každý rodič s láskou vzpomíná na chvíle, kdy se jeho potomek roztomile batolil a učil se vyslovovat první slůvka.

Malásek v současné době pro děti alespoň tvoří, podílel se i na CD Pomíkovy pohádky pro Aničku. Říká však, že to nebylo jednoduché: "Skládat pro děti je stejně těžké, jako pro ně napsat dobrou pohádku. Děti jsou vděčné, ale i to nejupřímnější publikum. I tak ale byla práce na těchto CD příjemná a moc jsem si ji užil,“ dodal Petr.Přečtěte si
Lenka65
30. 12. 2014 • 15:46

Nepochopila jsem ten nadpis. Jake trapeni - to jako ze kluk vyrostl?

soorry
29. 12. 2014 • 17:02

článek o ničem, a že vyrostl?? mi taky syn vyrostl, přece nechce trpaslíka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.