Zamilovaná Asterová: Vyzáblá kvůli chlapovi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Zamilovaná Asterová: Vyzáblá kvůli chlapovi?

I po padesátce má herečka tělo jako dvacítka
I po padesátce má herečka tělo jako dvacítka (Foto: VANQUISH)

 Je to až neuvěřitelné, jak moc šla Jitka Asterová (54) do sebe. Zatnula zuby a zhubla. Dnes se herečka chlubí křivkami dvacetiletých žen. Kvůli sexy fotografiím se dokonce svlékla do upnutého černého body! A za vším stojí láska.

Zamilovanost z Asterové čiší na dálku. „Nikdy jsem se nepovažovala za sexy symbol, ale na druhou stranu, když je žena zamilovaná, nemůže se to nepromítnout do výrazu jejího obličeje i těla. Prožívám krásné dny, tak jsem se rozhodla si ty úžasné chvíle zachytit. Za pár let už by to třeba takhle nedopadlo,“ směje se Jitka. Ta prozradila, že receptem na krásu je nejen zamilovanost, ale také zdravá výživa a pravidelné cvičení. Kdo je ovšem jejím vyvoleným, si prý nechá ještě chvíli pro sebe.Autor:  kl

Přečtěte si
topyr
12. 9. 2014 • 15:13

Mě pripadá právě tenhle typ docela sexy. Co máte na mysli pod tím živočišným typem? Něco jako Zuzana Michnová nebo Dáša Vokatá?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.